niedziela, 19 maja, 2024
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Alkohol, przemoc, bieda… z jakimi problemami zmagają się gorzowianie?

Alkohol, przemoc, bieda… z jakimi problemami zmagają się gorzowianie?

Urzędnicy zachęcają mieszkańców Gorzowa do wypełnienia specjalnie przygotowanej ankiety, która pozwoli ocenić problemy społeczne występujące na terenie miasta. Ankieta jest anonimowa.

Ankieta przygotowana została przez Oficynę Profilaktyczną z Krakowa, na zlecenie gorzowskiego urzędu. Składa się ona z około trzydziestu zamkniętych pytań dotyczących spożywania alkoholu, przemocy w rodzinach, biedy czy samotności.

Każdy może podzielić się swoją opinią i doświadczeniami. Wszystko po to, by urzędnicy mogli ocenić jakie są w tej chwili najistotniejsze problemy wśród mieszkańców i z czym należy się zmierzyć. Wyniki ankiet mają posłużyć wypracowaniu odpowiednich rozwiązań i podjęciu działań, aby te problemy zmniejszyć.

Ankieta jest anonimowa. Można ją wypełnić wyłącznie elektronicznie, czy to za pomocą komputera, telefonu czy też tabletu. Wystarczy kliknąć w link, który znajdziecie TUTAJ i odpowiedzieć na przygotowane pytania. Zajmie to dosłownie kilka minut.

Wszystko w ramach realizacji Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych dla miasta Gorzowa Wielkopolskiego na lata 2023-2030.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
zachmurzenie umiarkowane
12.7 ° C
12.7 °
12.7 °
82 %
0.9kmh
52 %
niedz.
22 °
pon.
23 °
wt.
27 °
śr.
27 °
czw.
18 °

NAJPOPULARNIEJSZE