piątek, 21 czerwca, 2024
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Będą utrudnienia w ruchu! Wszystko przez Bieg Słowiański

Będą utrudnienia w ruchu! Wszystko przez Bieg Słowiański

Już w niedzielę (14.05) pewne odcinki ulicy Słowiańskiej w Gorzowie zostaną wyłączone w ruchu. Wszystko dlatego, że przebiegną tam uczestnicy 41. edycji Biegu Słowiańskiego. Kierowcy, sprawdźcie, na co trzeba będzie uważać.

Ulica Słowiańska będzie zamknięta przed kilka godzin

Na zmiany w organizacji ruchu kierowcy muszą się nastawić już od samego rana. O godzinie 8:00 nastąpi bowiem zamknięcie ulicy Słowiańskiej na odcinku od ronda Słowiańskiego do skrzyżowania z ulicami Żwirową, Roosvelta i Kosynierów Gdyńskich.

Jak zaznaczają urzędnicy, zachowany zostanie dojazd do Słowianki, przy czym będzie on możliwy wyłącznie od strony ulicy Myśliborskiej przez rondo Słowiańskie. Ruchem będzie tam kierować policja, dlatego kierowcy muszą bardzo uważać i stosować się do poleceń wydawanych przez służby.

Jak dojechać na Staszica?

Aby dostać się na osiedle czy na rondo Myśliborskie od strony skrzyżowania ulic Żwirowej, Roosvelta i Kosynierów Gdyńskich trzeba będzie skorzystać z przejazdu ul. Kosynierów Gdyńskich i Matejki lub od strony Mościckiego.

Dla jadących ul. Myśliborską, dojazd do ul. Żwirowej czy Roosevelta będzie się odbywał Al. Konstytucji 3 Maja, Estkowskiego i Kosynierów Gdyńskich.

Utrudnienia mają potrwać do godziny 13:00.


💸 Wspieraj nasze media na Patronite
https://patronite.pl/wlubuskie

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
zachmurzenie duże
14.9 ° C
14.9 °
14.9 °
32 %
2.2kmh
89 %
pt.
29 °
sob.
23 °
niedz.
20 °
pon.
21 °
wt.
17 °

NAJPOPULARNIEJSZE