niedziela, 23 czerwca, 2024
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.By uratować więcej zwierząt… ruszyła zbiórka na Azylobusik!

By uratować więcej zwierząt… ruszyła zbiórka na Azylobusik!

Gorzowskie schronisko prosi o pomoc i wsparcie w zakupie nowego, dużego auta, które będzie służyć do transportu zwierząt. Wszystko po to, by móc działać jeszcze sprawniej i ratować więcej potrzebujących zwierząt.

Nowy samochód potrzebny jest od dawna. Do tej pory schronisko nie dysponowało bezpiecznym i pojemnym wozem, który zaspokoiłby potrzeby czworonogów. A potrzeby te są ogromne, bo pracownicy i wolontariusze ze schroniska niejednokrotnie biorą udział w interwencjach ratując zaniedbane, chore lub maltretowane psy.

Auto to podstawa naszej działalności. Bez niego ciężko pomagać. Pieski z interwencji często są w ciężkim stanie. Nie raz wymiotują podczas podróży i załatwiają się ze strachu w aucie (…) Przez cały czas działalności Stowarzyszenia wykorzystywaliśmy nasze prywatne, często małe, osobowe auta do przewozu zwierzaków poszkodowanych i potrzebujących pomocy. Często też zmuszeni byliśmy do wynajmowania czy pożyczki busów” czytamy na oficjalnej stronie zbiórki.

Dlatego też schronisko wystartowało z akcją zbierania pieniędzy na zakup nowego wozu. Na ten cel potrzeba aż 42 tysięcy złotych, dlatego liczy się dosłownie każda złotówka! Zbiórka prowadzona jest na stronie www.ratujemyzwierzaki.pl.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
zachmurzenie umiarkowane
21.6 ° C
21.6 °
21.6 °
58 %
0.5kmh
62 %
niedz.
22 °
pon.
24 °
wt.
25 °
śr.
29 °
czw.
30 °

NAJPOPULARNIEJSZE