piątek, 14 czerwca, 2024
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Cała doba na rowerze? Trwa walka o tytuł Rowerowej Stolicy Polski

Cała doba na rowerze? Trwa walka o tytuł Rowerowej Stolicy Polski

W sobotę (10.06) w Gorzowie odbędzie się niezwykłe, rowerowe wydarzenie. 24RSP Gorzów to akcja, do kórej może się przyłączyć każdy chętny! Chodzi o to, aby w ciągu 24 godzin przejechać jak najwięcej kilometrów pedałując na rowerze.

Ruszyły zmagania o tytuł Rowerowej Stolicy Polski – zgarnie go miasto, dla którego mieszkańcy zrobią jak największą liczbę kilometrów. Postępy zapisywane są w aplikacji na telefon.

W ramach rywalizacji miast w Gorzowie zorganizowano już m.in. nocne kręcenie, a teraz czas na… dwudziestoczterogodzinne kręcenie!

– Uczestnicy przejazdu mogą jechać bez przerwy 3, 5, 10 godzin, ale mogą też jeździć z przerwami, nie ograniczamy tego w żaden sposób, natomiast co najważniejsze, każdy przejazd musi odbyć się na pętli przy ul. Miłej – przyznają urzędnicy z Wydziału Promocji i Inofrmacji Urzędu Miasta.

Kręcenie kilometrów rozpocznie się w sobotę o godzinie 15:00 i potrwa do niedzieli do 15:00. Chętni w dniu zawodów muszą się zarejestrować w biurze, które zlokalizowane bedzie przy ulicy Miłej (od godziny 14:00). Potem trzeba tylko odpalić aplikację Aktywne Miasta i ruszać w drogę!

Na tych, którzy przejadą najwięcej kilometrów czekają nagrody.


💸 Wspieraj nasze media na Patronite
https://patronite.pl/wlubuskie

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
zachmurzenie umiarkowane
7.1 ° C
7.1 °
7.1 °
91 %
0.8kmh
61 %
pt.
21 °
sob.
24 °
niedz.
24 °
pon.
27 °
wt.
19 °

NAJPOPULARNIEJSZE