piątek, 21 czerwca, 2024
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Cały Gorzów bez ciepłej wody! Zamknięto nawet baseny!

Cały Gorzów bez ciepłej wody! Zamknięto nawet baseny!

To na pewno nie są dobre informacje dla mieszkańców Gorzowa. Od dzisiaj, czyli od poniedziałku (03.07) aż do piątku włącznie wszyscy gorzowianie podłączeni do miejskiej sieci ciepłowniczej zostaną bez ciepłej wody. Wszystko przez prace inwestycyjne prowadzone przez gorzowską elektrociepłownię.

Już dzisiaj elektrociepłownia rozpoczęła podłączanie nowego, zasilanego gazem kotła. Niestety, wymaga to czasowego wyłączenia dostaw ciepłej wody. W tej chwili nie ma jej we wszystkich budynkach podłączonych do miejskiej sieci. I nie będzie przynajmniej przez cały roboczy tydzień.  

W związku z tym zamknięty też został m.in. basen na Słowiance. Z wodnych atrakcji nie można korzystać do 7. lipca. Jak poinformowało CSR Słowianka na swoim profilu: w związku z zamknięciem ważność zakupionych karnetów zostaje przedłużona o pięć dni. Niestety, dowołane zostały również zaplanowane na ten czas półkolonie.

Teraz mieszkańcy musza się przygotować na podgrzewanie wody do kąpieli w czajnikach lub garnkach. Na szczęście brak ciepłej wody nie jest tak uciążliwy jak gdyby nie było jej wcale, ale nie da się ukryć, że obecna sytuacja może narobić mieszkańcom sporo kłopotów.


💸 Wspieraj nasze media na Patronite
https://patronite.pl/wlubuskie

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
pochmurnie
12.1 ° C
12.1 °
12.1 °
94 %
1.7kmh
15 %
pt.
27 °
sob.
21 °
niedz.
23 °
pon.
23 °
wt.
21 °

NAJPOPULARNIEJSZE