piątek, 21 czerwca, 2024
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Ciąg dalszy utrudnień w ruchu na Kosynierów Gdyńskich w Gorzowie

Ciąg dalszy utrudnień w ruchu na Kosynierów Gdyńskich w Gorzowie

Przebudowa sieci wodociągowej, prowadzona w ciągu ulicy Kosynierów Gdyńskich, wkracza w nowy etap. To oznacza nowe utrudnienia dla wszystkich kierowców poruszających się w tamtym rejonie. Co zmieni się tym razem?

Roboty na Kosynierów Gdyńskich rozpoczęły się pod koniec marca i prowadzone są równolegle przez dwie firmy: Eurovia zajmuje się wykonaniem nowej nawierzchni drogi i chodników, a także przebudową skrzyżowania i budową nowego ronda, a firma Wuprinż przebudowuje znajdującą się tam sieć wodociągową. I to właśnie roboty związane z wodociągami od środy (16.08) wkraczają w nowy etap.

Wykonawca robót firma Wuprinż, zajmie połowę jezdni na odcinku od ul. Jagiellończyka do ul. Mościckiego. Na wskazanym odcinku drogi, w kierunku ul. Mickiewicza i Mościckiego, ruch będzie jednokierunkowy„ informują pracownicy spółki Gorzowskie Inwestycje Miejskie.

Na odcinku od Matejki do Jagiellończyka pozostawiony zostaje ruch dwukierunkowy, a w nocy prowadzone będą prace na skrzyżowaniu ul. Kosynierów Gdyńskich, Mościckiego i Mickiewicza. Wjazd i wyjazd w tym czasie ul. Mościckiego będzie niedostępny.

Przypomnijmy: szczegółowy plan prac inwestycyjnych na Kosynierów Gdyńskich można znaleźć na oficjalnej stronie miasta. Informacje o zmianach można też na bieżąco sprawdzać na stronie Gorzowskich Inwestycji Miejskich.


💸 Wspieraj nasze media na Patronite
https://patronite.pl/wlubuskie

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
zachmurzenie duże
14.9 ° C
14.9 °
14.9 °
32 %
2.2kmh
89 %
pt.
29 °
sob.
23 °
niedz.
20 °
pon.
21 °
wt.
17 °

NAJPOPULARNIEJSZE