sobota, 10 grudnia, 2022
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Dokąd jedziesz i czym? Pytają gorzowscy urzędnicy w specjalnej ankiecie

Dokąd jedziesz i czym? Pytają gorzowscy urzędnicy w specjalnej ankiecie

W Gorzowie trwają prace nad Planem Zrównoważonej Mobilności Miejskiej. Chodzi o to, aby usprawnić, ulepszyć i dostosować komunikację w mieście do potrzeb mieszkańców. Dlatego też dla wszystkich zainteresowanych dostępna jest ankieta, w której można podzielić się swoimi spostrzeżeniami.

Chodzi nie tylko o transport w Gorzowie, ale także w gminach ościennych, czyli Kłodawie, Bogdańcu, Deszcznie, Kostrzynie nad Odrą, Lubiszynie, Santoku, Strzelcach Krajeńskich, Skwierzynie i Witnicy.

Ankieta dotyczy tego w jaki sposób mieszkańcy poruszają się po mieście, jakie są główne cele ich podróży, czy korzystają z komunikacji miejskiej i jak ją oceniają. Pytania są dostępne na platformie internetowej (TUTAJ), ale do pracy ruszą także ankieterzy, którzy będą chodzić po domach.

Wyposażeni w unikalne, imienne identyfikatory będą odwiedzać mieszkańców MOF GW w ich domach, przy zachowaniu wszelkich rygorów sanitarnych. Dla wygody respondentów, możliwe będzie przeprowadzenie ankiety także przez telefon – informuje Michał Jędrzejak z Wydziału Gospodarki Komunalnej i Transportu Miejskiego.

Jak zapewniają urzędnicy: wszystkie informacje będą wykorzystywane jedynie do celów statystycznych i mają pomóc ekspertom w stworzeniu jak najlepszych rozwiązań komunikacyjnych. A to nie będzie możliwe bez udziału mieszkańców, czyli głównych osób zainteresowanych transportem miejskim. W ten sposób mieszkańcy będą więc mogli w jakimś stopniu wpływać na kształtowanie swojego otoczenia.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
bezchmurnie
-0.1 ° C
-0.1 °
-0.1 °
76 %
0.5kmh
8 %
sob.
1 °
niedz.
-1 °
pon.
0 °
wt.
-0 °
śr.
-5 °

NAJPOPULARNIEJSZE