czwartek, 8 grudnia, 2022

Gorzowskie iluminacje

Ponad 500 osób przyszło w czwartek wieczorem pod Urząd Miasta posłuchać koncertu Małych Gorzowiaków. Z okazji Narodowego Święta Niepodległości zespół przygotował wiązankę najbardziej znanych pieśni patriotycznych.

Miejsce koncertu było nieprzypadkowe. Na kilka chwil przed wybiciem godziny 18.00 urząd został oświetlony przez strumień światła w biało-czerwonych barwach.

Zespół ludowy „Mali Gorzowiacy”

W takim świątecznym klimacie gorzowianie wysłuchali koncertu, po którym członkowie zespołu rozdali najmłodszym uczestnikom maślane ciasteczka w biało- czerwonej polewie, przygotowane przez piekarnię Bagietka, partnera wydarzenia. Oprócz budynku urzędu, świąteczne iluminacje oświetliły siedziby IV Liceum Ogólnokształcącego i Filharmonii Gorzowskiej.

Taką niespodziankę z okazji Narodowego Święta Niepodległości prezydent miasta Jacek Wójcicki przygotował po raz drugi. Pierwszy raz iluminacja w barwach narodowych na miejskich budynkach pojawiła się w ubiegłym roku, gdy pandemia uniemożliwiła organizacje uroczystości z udziałem publiczności. Oświetlenie tak spodobało się mieszkańcom, że już na stałe znajdzie się w programie obchodów Narodowego Święta Niepodległości w Gorzowie.
info & foto: UM Gorzów / Łukasz Kulczyński


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl


✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
Poprzedni artykuł
Następny artykuł
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
zachmurzenie duże
-1.5 ° C
-1.2 °
-1.5 °
86 %
1.3kmh
100 %
czw.
3 °
pt.
1 °
sob.
1 °
niedz.
0 °
pon.
-1 °

NAJPOPULARNIEJSZE