sobota, 23 września, 2023
spot_img
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Gry, zabawy i turnieje, czyli ferie na sportowo!

Gry, zabawy i turnieje, czyli ferie na sportowo!

Już wkrótce, bo 30. stycznia, w województwie lubuskim rozpoczną się ferie. Dla dzieci i młodzieży (oraz nauczycieli) oznacza to zimowy odpoczynek od nauki i szkoły. Dwa tygodnie wolnego warto spędzić aktywnie, dlatego sportową ofertę przygotował gorzowski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Ferie w Lubuskiem rozpoczną się 30 stycznia i potrwają do 12 lutego. W tym samym czasie wypoczywać będą uczniowie z województwa kujawsko-pomorskiego, małopolskiego, wielkopolskiego i świętokrzyskiego.

Tyle wolnego czasu trzeba więc sobie odpowiednio zagospodarować. Lepiej nie spędzać ferii przed telewizorem lub komputerem, a zrobić coś aktywnego. Dlaczego? Pozytywnie wpłynie to na zdrowie, samopoczucie, a nawet na kontakty towarzyskie! W końcu podczas wspólnych aktywności łatwo nawiązać nowe znajomości.

Dlatego też Ośrodek Sportu i Rekreacji z Gorzowa przygotował ciekawą ofertę dla dzieci i młodzieży. Przez całe dwa tygodnie, od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 14:00. odbywać się będą turnieje piłki nożnej, gry w kosza, siatkówkę oraz innego rodzaju sportowe gry i zabawy. Udział w nich jest bezpłatny, jednak konieczne jest wcześniejsze zgłoszenie (należy go dokonać najpóźniej dzień przed planowanym udziałem w zabawie).

Regulamin oraz niezbędne oświadczenia znajdziecie na Facebookowym profilu Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gorzowie.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
zachmurzenie duże
19.4 ° C
19.4 °
19.4 °
63 %
4kmh
98 %
sob.
19 °
niedz.
20 °
pon.
22 °
wt.
25 °
śr.
25 °

NAJPOPULARNIEJSZE