piątek, 9 grudnia, 2022
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Jak poprawić komunikację miejską w Gorzowie? Podziel się pomysłami

Jak poprawić komunikację miejską w Gorzowie? Podziel się pomysłami

Już w czwartek, tj 31.marca, w Gorzowie odbędą się warsztaty diagnostyczne dotyczące usprawnienia komunikacji w Gorzowie i okolicach. Spotkanie zaplanowano na godzinę 13:00 w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Gorzowie przy ulicy Sikorskiego w Sali 110. Konieczne są wcześniejsze zgłoszenia.

Wszystkim uczestnikom warsztatów przedstawione zostaną informacje dotyczące funkcjonowania komunikacji w mieście, zarówno tej zbiorowej (czyli tramwaje i autobusy) jak i indywidualnej (ruch rowerowy czy pieszy). Specjaliści opowiedzą orz owiązaniach, które mają sprawić, by poruszanie się po mieście było wygodniejsze i przyjemniejsze.

Jak informują organizatorzy warsztatów: będzie to także okazja do wyrażenia swojej opinii na temat obecnej sytuacji mobilnościowej, specyfiki i uwarunkowań codziennych podróży po Gorzowie i okolicach, preferencji transportowych oraz potrzeb dotyczących wyboru środka transportu.

Aby wziąć udział w warsztatach konieczne jest wcześniejsze zgłoszenie się i wypełnienie odpowiedniego formularza. Jest on dostępny na stronie Formularz zgłoszeniowy – warsztat diagnostyczny (google.com). Zgłoszenia jeszcze tylko dzisiaj (29.03). Według planów spotkanie ma potrwać około trzech godzin.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
bezchmurnie
-0.1 ° C
-0.1 °
-0.1 °
76 %
0.5kmh
8 %
sob.
1 °
niedz.
-1 °
pon.
0 °
wt.
-0 °
śr.
-5 °

NAJPOPULARNIEJSZE