niedziela, 19 maja, 2024
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Kolejni inwestorzy w Gorzowie! Ostatnie działki przy Miłej sprzedane

Kolejni inwestorzy w Gorzowie! Ostatnie działki przy Miłej sprzedane

Dwie ostatnie działki znajdujące się przy ulicach Miłej i Dobrej w Gorzowie zostały sprzedane jako tereny inwestycyjne. Nabywcami są dwie firmy funkjonujące już na terenie miasta, które mają zamiar poszerzyć zakres swojej działalności.

Do sprzedaży ostatnich dwóch działek doszło w czwartek (14.12). Jak przyznają gorzowscy urzędnicy: uzbrojenie terenów i przeznaczenie ich na tereny inwestycyjne okazało się sukcesem.

Kto kupił ostatnie tereny przy Miłej i Dobrej?

Nabywcami dwóch działek są firmy, które w tych rejonach prowadzą już działalność, ale chcą ją mocno rozwijać. Dlatego też potrzebne im są kolejne tereny.

Działkę 258/30 za ponad milion zł kupiła firma Contras, a działkę 258/35 za blisko dwa miliony zł kupiła firma Aqua System.

Nieruchomości położone w tym obszarze zostały w pełni uzbrojone w ramach inwestycji objętej dofinansowaniem z projektu pn. Kompleksowe uzbrojenie terenów przeznaczonych pod inwestycje w obrębie ulicy Dobrej w Gorzowie. jako działanie „Tereny inwestycyjne – ZIT w Gorzowie” – informuje Wiesław Ciepiela, rzecznik prasowy z gorzowskiego magistratu.

Przypomnijmy: pierwsze działki przy ulicy Miłej zostały sprzedane w 2020 roku. Od tamtej pory tereny sukcesywnie były uzbrajane, by zachęcić firmy do budowania swoich siedzib i hali w Gorzowie.


💸 Wspieraj nasze media na Patronite
https://patronite.pl/wlubuskie

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
zachmurzenie małe
13.8 ° C
13.8 °
13.8 °
73 %
0.5kmh
31 %
niedz.
22 °
pon.
23 °
wt.
27 °
śr.
27 °
czw.
16 °

NAJPOPULARNIEJSZE