czwartek, 23 marca, 2023
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Lubuskie Centrum Przedsiębiorczości rusza w maju!

Lubuskie Centrum Przedsiębiorczości rusza w maju!

Remont zabytkowej Willi Jaehnego w Gorzowie dobiega już końca. Jak zapowiadają urzędnicy: 19. maja oficjalnie zacznie tam działać Regionalne Centrum Przedsiębiorczości.

Budynek powstały w 1896 roku przeszedł gruntowną modernizację tak, aby dopasować go do potrzeb przedsiębiorców.

To inwestycja, która nas szczególnie cieszy; Izba ma nową siedzibę, a willa Jaehnego zyskała nowy blask. Obiekt, który był bardzo zaniedbany, teraz będzie cieszył wzrok naszych mieszkańców i turystów – powiedział Jacek Wójcicki, prezydent Gorzowa.

Według wcześniejszych zapowiedzi Regionalne Centrum Przedsiębiorczości miało zacząć funkcjonować w kwietniu, ale prace nieco się przeciągnęły. Teraz jest już pewne, że oficjalnie wystartuje 19. maja.

Przypomnijmy: w Willi Jaehnego przy ulicy Kosynierów Gdyńskich powstanie m.in. kompleks dla przedsiębiorców, w którym będą oni mogli załatwić swoje sprawy, skorzystać z wyspecjalizowanych usług, uzyskać pomoc doradczą czy prawną. Na miejscu będą biura, sale konferencyjne, multimedialne i szkoleniowe. Obiekt wyposażony też będzie w najnowsze pomoce teleinformatyczne czy multimedialne. Dodatkowo Lubuskie Centrum Przedsiębiorczości będzie się zajmowało m.in. doradztwem gospodarczym i będzie pośredniczyło między pracodawcami a uczniami i studentami w sprawie praktyk zawodowych w lubuskich firmach. W willi będą mieścić się też punkty Kostrzyńsko-Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej i Agencji Rozwoju Regionalnego. 


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
zachmurzenie duże
9.4 ° C
9.4 °
9.4 °
73 %
2.7kmh
100 %
czw.
14 °
pt.
13 °
sob.
10 °
niedz.
10 °
pon.
2 °

NAJPOPULARNIEJSZE