poniedziałek, 15 lipca, 2024
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Nowe adresy przyszpitalnych poradni i oddziału

Nowe adresy przyszpitalnych poradni i oddziału

Od początku lipca trzy poradnie specjalistyczne oraz oddział chorób płuc mieszczące się do tej pory przy ulicy Walczaka przeniosły się w inne miejsca. Gdzie można teraz uzyskać niezbędną pomoc?

W związku z tym, że w kompleksie szpitalnym przy ulicy Walczaka ma powstać rozbudowany ośrodek psychiatrii konieczne było już teraz przeniesienie niektórych poradni. Pod nowym adresem znalazły się Oddział Chorób Płuc i Chorób Wewnętrznych, Wojewódzka Poradnia Gruźlicy i Chorób Płuc, Poradnia Pulmonologiczna dla Dzieci oraz Poradnia Chorób Zakaźnych i Chorób Wątroby. Od tej pory pacjenci chcący skorzystać z pomocy w tym zakresie muszą się udać do budynków przy ulicy Dekerta 1.

Oddział chorób płuc i poradnia pulmonologiczna mieszczą się obecnie na parterze w budynku D i aby do niech wejść należy skorzystać z głównego wejścia do szpitala. Poradnia chorób zakaźnych  została zlokalizowana w budynku N, czyli w wysokim czerwonym pawilonie, w którym jest też między innymi apteka.

Przypomnijmy: do przyszpitalnych poradni specjalistycznych można zarejestrować się na trzy sposoby. Po pierwsze, od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 14:30 można zadzwonić pod numer: 95 782 77 77. Można też wysłać maila na adres: rejestracja@szpital.gorzow.pl w tekście wiadomości wpisując swoje dane, telefon oraz numer lub zdjęcie bądź skan skierowania). Wreszcie, można też zarejestrować się osobiście udając się do poradni ze skierowaniem.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
zachmurzenie duże
16.6 ° C
16.6 °
16.6 °
92 %
1.6kmh
100 %
pon.
28 °
wt.
25 °
śr.
25 °
czw.
26 °
pt.
19 °

NAJPOPULARNIEJSZE