czwartek, 20 czerwca, 2024
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.O sztucznej inteligencji i drodze do sukcesu. Lubuski Festiwal Innowacji 2023

O sztucznej inteligencji i drodze do sukcesu. Lubuski Festiwal Innowacji 2023

Zbliża się druga edycja Lubuskiego Festiwalu Innowacji. Dla przedsiębiorców to świetna okazja do wymiany doświadczeń oraz posłuchania ekspertów, którzy opowiedzą o nowościach technologicznych i skutecznych metodach prowadzenia biznesu. Chcesz wziąć udział w spotkaniu? Zapisz się już dziś!

Po ubiegłorocznym sukcesie festiwalu, który odbył się w Zielonej Górze, teraz czas na Gorzów! To właśnie tutaj, a dokładniej w Gorzowskim Ośrodku Technologicznym, zorganizowane zostanie spotkanie, w którym wezmą udział eksperci z dziedziny technologii oraz biznesu.

W trakcie spotkania uczestnicy będą mogli poznać różne aspekty innowacji, uwzględniające zmiany m.in. w medycynie czy gospodarce. Poruszony zostanie też niezwykle gorący w ostatnich czasach temat sztucznej inteligencji i tego jak może wpłynąć, a czasem i pomóc, w prowadzeniu biznesu.

Organizatorzy zaznaczają jednak, że festiwal to nie tylko możliwość poszerzenia swojej wiedzy (co uwzględniając szybkość postępu technologicznego jest obecnie niezwykle istotne), ale też możliwość nawiązania kontaktów biznesowych.

„Będzie to czas, w którym uczestnicy i goście wydarzenia będą mogli ze sobą porozmawiać, podzielić się pomysłami i wspólnie stworzyć projekty na przyszłość” wyjaśniają organizatorzy.

Wydarzenie kierowane jest głównie do uczniów szkół średnich, którzy stoją właśnie przed wyborem swojej dalszej kariery. Organizatorem jest Województwo Lubuskie we współpracy z Akademią im. Jakuba z Paradyża oraz Gorzowskim Ośrodkiem Technologicznym Parkiem Naukowo-Przemysłowym.

Lubuski Festiwal innowacji odbędzie się w piątek (16.06) o godzinie 10:00 w auli Akademii im. Jakuba z Paradyża przy ul. Chopina 52. Chętni do udziału w spotkaniu mogą się zgłaszać za pośrednictwem formularza: Lubuski Festiwal Innowacji 2023 (google.com).

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
pochmurnie
11.6 ° C
11.6 °
11.6 °
32 %
2.4kmh
16 %
czw.
22 °
pt.
28 °
sob.
23 °
niedz.
23 °
pon.
18 °

NAJPOPULARNIEJSZE