niedziela, 3 grudnia, 2023
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Podpalacz śmietników znów grasuje w Gorzowie? Płonęły trzy altany

Podpalacz śmietników znów grasuje w Gorzowie? Płonęły trzy altany

W poniedziałek (20.11) gorzowscy strażacy otrzymali informacje o trzech pożarach śmietników, do których doszło na jednym z osiedli. Czy było to celowe działanie? Sprawą w tej chwili zajmuje się policja.

Do pożaru śmietników doszło późnym popołudniem na osiedlu Górczyn w Gorzowie. Pierwsze zgłoszenie dotyczyło ulicy Dowgielewiczowej. Przed godziną 17:00 strażacy otrzymali informacje, że w jednej z altan pojawił się ogień.

Na miejsce natychmiast wysłano więc patrol straży pożarnej. Jak się po chwili okazało, nieopodal płonącej altany znajdowała się druga, w której również zauważono ogień.
Jakby tego było mało, zaledwie kilkanaście minut po pierwszym zgłoszeniu do dyżurnego wpłynęło kolejne zawiadomienie o pożarze altany śmietnikowej – tym razem przy ulicy Kućki.

Na szczęście strażakom szybko udało się ugasić ogień, a w zdarzeniu nikt nie ucierpiał.
Co się właściwie stało? W tej chwili nad wyjaśnieniem okoliczności zdarzeń zajmują się policjanci, ale wszystko wskazuje na to, że mogło to być podpalenie. Jeśli ta teza się potwierdzi, kolejnym zadaniem funkcjonariuszy będzie wytypowanie sprawcy odpowiedzialnego za podłożenie ognia.


💸 Wspieraj nasze media na Patronite
https://patronite.pl/wlubuskie

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
słabe opady śniegu
-1.8 ° C
-1.8 °
-1.8 °
82 %
1.8kmh
100 %
niedz.
-1 °
pon.
-1 °
wt.
-0 °
śr.
1 °
czw.
1 °

NAJPOPULARNIEJSZE