wtorek, 23 kwietnia, 2024
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Poradzą, podpowiedzą i pomogą. Trwa Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem

Poradzą, podpowiedzą i pomogą. Trwa Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem

Lubuska policja czeka na mieszkańców aż do piątku (25.02). Przyjść może każdy kto stał się ofiarą przestępstwa lub chciałby się dowiedzieć jakie prawa mu przysługują i gdzie może się zgłosić po pomoc.

Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem to akcja organizowana przez Ministerstwo Sprawiedliwości, do której włączają się policjanci, psycholodzy, przedstawiciele wymiaru sprawiedliwości i organizacji pozarządowych. Przez pięć dni funkcjonariusze policji będą udzielać porad prawnych, przekażą przydatne informacje związane z problematyką przestępstw, podpowiedzą gdzie i w jaki sposób można złożyć zawiadomienie o przestępstwie oraz jakie prawa przysługują ofiarom przestępstw.

Z bezpłatnych porad może skorzystać każdy zainteresowany. Do piątku w godzinach od 9:00 – 14:00 policjanci Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie będą do dyspozycji pod numerem telefonu: (047) 791 15 70/79/77.

Więcej szczegółów znajdziecie na oficjalnej stronie lubuskiej policji (TUTAJ).


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
zachmurzenie umiarkowane
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
97 %
2.4kmh
54 %
wt.
9 °
śr.
11 °
czw.
10 °
pt.
14 °
sob.
20 °

NAJPOPULARNIEJSZE