poniedziałek, 29 maja, 2023
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Rodzice, pamiętajcie o złożeniu dokumentów do przedszkoli

Rodzice, pamiętajcie o złożeniu dokumentów do przedszkoli

Do poniedziałku (7. lutego) jest czas na to, by rodzice dzieci uczęszczających już do przedszkoli złożyli dokumenty potwierdzające, że dziecko w kolejnym roku szkolnym będzie dalej chodzić do tej samej placówki.

Odpowiednie deklarację rodzice lub opiekunowie muszą złożyć pisemnie w danej placówce. Z kolei w marcu rusza rekrutacja do przedszkoli dla tych dzieci, które jeszcze do nich nie uczęszczają. Rekrutacja w serwisie elektronicznym zostanie uruchomiona 1. marca, a czas na złożenie odpowiednich wniosków będzie do 15. marca. Wtedy też należy najpierw złożyć wniosek przez Internet, później zanieść wydrukowany wniosek z odpowiednimi załącznikami do placówki pierwszego wyboru. Warto więc, aby rodzice zawczasu zorientowali się do jakiej placówki chcieliby posłać dziecko.

W dniach od 22. marca do 7. kwietnia będzie trwała weryfikacja wniosków, a 8. kwietnia zostaną ogłoszone listy dzieci zakwalifikowanych do wybranych przedszkoli. O wszystkich terminach będziemy jeszcze na bieżąco przypominać. Można to również kontrolować na stronie miasta: www.um.gorzow.pl w Biuletynie Informacji Publicznej.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
zachmurzenie duże
15.9 ° C
15.9 °
15.9 °
56 %
3kmh
100 %
pon.
21 °
wt.
22 °
śr.
24 °
czw.
23 °
pt.
19 °

NAJPOPULARNIEJSZE