piątek, 23 lutego, 2024
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Romantyczne miejsca poszukiwane

Romantyczne miejsca poszukiwane

Ruszyła akcja „Zakochaj się w Gorzowie” w ramach której mieszkańcy mogą zgłaszać swoje propozycje najbardziej romantycznych miejsc w mieście. W punkcie, które zostanie wskazane przez największą ilość osób, zostanie zaaranżowane foto miejsce do walentynkowych zdjęć. Już 14. lutego będzie można tam sobie zrobić romantyczną fotkę!

Zasady zabawy są bardzo proste: wystarczy napisać jakie gorzowskie miejsce Twoim zdaniem jest najbardziej romantyczne i dlaczego.

– Wystarczy napisać krótko, gdzie w Gorzowie najłatwiej się zakochać, słowem które miejsce sprzyja miłości. Swój wybór należy uzasadnić. Czekamy na najciekawszą historię związaną z wybranym miejscem. Liczy się kreatywność. Najciekawsze uzasadnienie i historia zostaną ocenione i nagrodzone – informuje Marta Liberkowska, dyrektor gorzowskiego Wydziału Promocji i Informacji.

Swoje propozycje należy wysłać w wiadomości prywatnej za pośrednictwem facebookowego, miejskiego profilu „Gorzów”. Jest na to czas do 10. lutego.

Spośród przesłanych wiadomości jury wybierze tę, która ma najciekawsze uzasadnienia. Jego autor zostanie nagrodzony voucherem na wybrany spektakl do gorzowskiego Teatru im. Juliusza Osterwy.

– Ponadto, spośród nadesłanych propozycji najbardziej romantycznych miejsc w mieście, wybierzemy to wskazywane przez Was najczęściej i to tam 14 lutego zaaranżujemy foto miejsce do walentynkowych sesji zdjęciowych. Na pewno wykorzystamy do tego celu  napis Gorzów, który towarzyszył nam przy walentynkowej akcji w 2021 roku na Starym Rynku – dodaje Marta Liberkowska.

Zdjęcia będzie można robić w Dzień Zakochanych w godzinach od 14:00 do 17:00. Więcej szczegółów znajdziecie na miejskiej stronie: Zakochaj się w Gorzowie vol. 5 – Urząd Miasta Gorzowa Wielkopolskiego.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
zachmurzenie duże
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
69 %
4.5kmh
100 %
pt.
9 °
sob.
10 °
niedz.
10 °
pon.
11 °
wt.
13 °

NAJPOPULARNIEJSZE