piątek, 14 czerwca, 2024
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Rozpoczęło się układanie nawierzchni. Wkrótce zmiany w organizacji ruchu przy Słowiańskiej

Rozpoczęło się układanie nawierzchni. Wkrótce zmiany w organizacji ruchu przy Słowiańskiej

Trwają prace związane z przebudową skrzyżowania ulic Słowiańskiej, Roosvelta, Żwirowej i Kosynierów Gdyńskich i budową w tamtym rejonie nowego ronda. Jak informuje wykonawca: postęp robót wkroczył w nowy etap i już niedługo wprowadzona zostanie nowa, tymczasowa organizacja ruchu.

Obecnie firma Eurovia, wykonawca zadania, na powstającym właśnie rondzie układa pierwsze warstwy bitumicznych. Roboty toczą się od strony ul. Fredry.

Realizacja tego zakresu, pozwoli w niedługim czasie na rozpoczęcie budowy drugiej części ronda, od strony Centrum Sportowo-Rehabilitacyjnego „Słowianka”. Wówczas konieczne stanie się, wprowadzenie nowej tymczasowej organizacji ruchu, o czym będziemy Państwa informować – mówi Ewa Iwańska, dyrektor spółki Gorzowskie Inwestycje Miejskie, nadzorującej zadanie.

To oznacza, że w najbliższym czasie konieczne będzie wprowadzenie nowych zasad ruchu, dlatego kierowcy powinni bardzo uważnie patrzeć na znaki. O aktualnych utrudnieniach będziemy na bieżąco informować.


💸 Wspieraj nasze media na Patronite
https://patronite.pl/wlubuskie

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
zachmurzenie umiarkowane
7.1 ° C
7.1 °
7.1 °
91 %
0.8kmh
61 %
pt.
21 °
sob.
24 °
niedz.
24 °
pon.
27 °
wt.
19 °

NAJPOPULARNIEJSZE