piątek, 23 lutego, 2024
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Ruszył nabór do żłobków miejskich

Ruszył nabór do żłobków miejskich

Rekrutacja prowadzona jest w systemie elektronicznym. Do 2. maja rodzice lub opiekunowie dzieci mają czas na zarejestrowanie się w systemie, wypełnienie dokumentów i zaniesienie ich do wybranej placówki.

Jak co roku rozpoczął się nabór maluchów do żłobków miejskich. Aby zapisać dziecko należy na początek zarejestrować się w systemie elektronicznym. W tym celu trzeba wejść na stronę miasta: www.um.gorzow.pl, następnie w zakładkę „e-urząd” oraz „Nabory”. Później należy wydrukować wniosek, podpisać go i wraz z odpowiednimi dokumentami zanieść do wybranego przez siebie żłobka. Wnioski będą przyjmowane w godzinach pracy placówek. Jest na to czas do 2. maja.

Do 15. maja komisja zweryfikuje złożone wnioski, a między 16. a 20. maja wywieszone zostaną listy dzieci przyjętych i nieprzyjętych do żłobków. Z kolei między 21. a 31. maja odbędą się obowiązkowe zebrania z rodzicami. Później, do końca maja, mają zostać zawarte umowy określające szczegółowe zasady korzystania ze żłobka. Podpisanie umowy jest warunkiem koniecznym ostatecznego przyjęcia dziecka do placówki.

Więcej informacji na temat naboru znajdziecie TUTAJ lub na stronach żłobków miejskich.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
zachmurzenie duże
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
69 %
4.5kmh
100 %
pt.
9 °
sob.
10 °
niedz.
10 °
pon.
11 °
wt.
13 °

NAJPOPULARNIEJSZE