poniedziałek, 22 lipca, 2024
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Stadion lekkoatletyczny zalśnił w Gorzowie

Stadion lekkoatletyczny zalśnił w Gorzowie

We wtorek (14.06) odbyły się testy oświetlenia na nowo wyremontowanym stadionie lekkoatletycznym. Obiekt prezentował się widowiskowo.

Zgodnie z zapowiedziami jeszcze w tym miesiącu stadion ma być gotowy i oddany do użytku. Jest między innymi nowa, niebieska nawierzchnia, są krzesełka na trybunach i nowe oświetlenie które właśnie było sprawdzane. Lampy nie zawiodły i cały stadion pięknie zabłysnął na tle zachodzącego słońca. Pełną fotogalerię znajdziecie na Facebookowym profilu Gorzowa.

Bartłomiej Nowosielski / Gorzów Facebook.com

Przypomnijmy: modernizacja stadionu została wykonana z opóźnieniem. Początkowo obiekt miał być gotowy w marcu, ale ze względu na to, że postanowiono organizować na nim różne ważne wydarzenia sportowe to potrzebne były dodatkowe prace. Na początku stadion miał służyć głównie celom treningowym, ale pojawiła się propozycja zorganizowania na nim Mistrzostw Polski Seniorów w Lekkoatletyce. Dlatego też wybudowana została hala namiotowa dzięki której sportowcy będą mogli trenować w komfortowych warunkach nawet zimą. Pojawiły się też dodatkowe miejsca parkingowe przeznaczone dla wozów transmisyjnych.

Pierwsze zawody na nowo wyremontowanym stadionie zaplanowano na sierpień.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
zachmurzenie duże
19.7 ° C
19.7 °
19.7 °
77 %
4.3kmh
100 %
pon.
20 °
wt.
26 °
śr.
23 °
czw.
23 °
pt.
27 °

NAJPOPULARNIEJSZE