sobota, 1 kwietnia, 2023
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Stadion żużlowy zabłyśnie już w czerwcu

Stadion żużlowy zabłyśnie już w czerwcu

Rozstrzygnięto przetarg i wybrano wykonawcę, który zajmie się modernizacją oświetlenia murawy na stadionie żużlowym przy ulicy Kwiatowej. Roboty wykona firma Lexpol Jerzy Markowski z Międzyrzecza, Koszt prac to 600 tysięcy złotych.

To był już czwarty przetarg na to zadanie. Poprzednie nie zostały rozstrzygnięte m.in. ze względu na wysokie propozycje cen. Tym razem do prac zgłosiło się pięć firm. Najkorzystniejszą ofertę, opiewającą na 600 tys. zł zaproponowała firma z Międzyrzecza i to ona ostatecznie zajmie się robotami. W poprzednim przetargu ta sama firma także przedstawiła najlepszą ofertę jednak wtedy, ze względu na braki formalne przetarg trzeba było powtórzyć. Tym razem wszystko zgodnie z planem i wybrany wykonawca może przystępować do realizacji zadania.

Przypomnijmy: na stadionie musi się pojawić dodatkowe oświetlenie, ponieważ takie są wymogi telewizji transmitującej spotkania żużlowe. W tej chwili murawę oświetla nieco ponad 70 luxów, a docelowo ma ich być 1200.  

Umowa na modernizację oświetlenia podpisana zostanie najpóźniej w przyszłym tygodniu, a same roboty mają potrwać maksymalnie do końca czerwca.

To nie koniec zmian na stadionie, ponieważ na torze żużlowym pojawi się też nowa pneumatyczna banda ochronna. Ośrodek Sportu i Rekreacji rozstrzygnął przetarg i wybrał firmę, która zajmie się tym zadaniem. Jego koszt to ponad 280 tys. zł.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
słabe opady deszczu
8.2 ° C
8.2 °
8.2 °
92 %
0.5kmh
100 %
sob.
9 °
niedz.
7 °
pon.
6 °
wt.
6 °
śr.
5 °

NAJPOPULARNIEJSZE