piątek, 21 czerwca, 2024
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Starszy gorzowianin zaginął na spacerze. Odnalazł się dzięki monitoringowi

Starszy gorzowianin zaginął na spacerze. Odnalazł się dzięki monitoringowi

We wtorek (04.07) przed godziną 20:00 do gorzowskich policjantów zadzwoniła zaniepokojona kobieta informując, że jej 79-letni mąż zaginął. Mężczyzna wyszedł z domu w południe i przez cały dzień nie dawał oznak życia. Sytuacja wyglądała niebezpiecznie!

Z informacji przekazanych przez kobietę wynikało, że senior może mieć problem z samodzielnym powrotem do domu. Policjanci przyjęli więc zgłoszenie i natychmiast przystąpili do pracy.

– Informacje wraz z rysopisem przekazali wszystkim służbom w mieście. Informacje o zaginięciu trafiły także do korporacji taxi i miejskiego zakładu komunikacji. Wszystko po to, by jak najszybciej odnaleźć zaginionego – przekazał Grzegorz Jaroszewicz z Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Dane mężczyzny trafiły też to operatora monitoringu miejskiego i, jak się okazało, to było kluczowe działanie, które umożliwiło odnalezienie seniora.

Kiedy do służby mieli już zostać wezwani policjanci mający wolne, pojawiła się dobra informacja. Operator miejskiego monitoringu podczas przeglądania zapisu z kamer zauważył starszego mężczyznę na ulicy Fredry – dodaje Grzegorz Jaroszewicz.

79-latek znajdował się kilka kilometrów od swojego miejsca zamieszkania. Cały i zdrowy został bezpiecznie odwieziony do domu.


💸 Wspieraj nasze media na Patronite
https://patronite.pl/wlubuskie

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
pochmurnie
12.1 ° C
12.1 °
12.1 °
94 %
1.7kmh
15 %
pt.
27 °
sob.
21 °
niedz.
23 °
pon.
23 °
wt.
21 °

NAJPOPULARNIEJSZE