czwartek, 30 marca, 2023
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Szymon Hołownia w Gorzowie. Otwarte spotkanie

Szymon Hołownia w Gorzowie. Otwarte spotkanie

Już dzisiaj, tj. 05.05, Szymon Hołownia odwiedzi Gorzów. W planach wizyty jest spotkanie z samorządowcami, konferencja dotycząca bezpieczeństwa Polski oraz otwarte spotkanie z mieszkańcami miastami.

Szymon Hołownia to lider Ruchu Polska 2050, jest dziennikarzem, pisarzem, publicystą i działaczem społecznym. W 2020 roku startował na urząd Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej.

Już dzisiaj Szymon Hołownia pojawi się w Gorzowie Wielkopolskim. O godzinie 12:00 spotka się z samorządowcami w Urzędzie Miasta przy ulicy Sikorskiego. Z kolei o godzinie 14:30 odbędzie się konferencja prasowa dotycząca bezpieczeństwa militarnego i ekonomicznego Polski. W wydarzeniu wezmą też udział Mirosław Różański i Jacek Wójcicki, prezydent miasta.

Szymon Hołownia będzie też dostępny dla samych mieszkańców. W godzinach 18:00-19:30 zaplanowano spotkanie otwarte dla gorzowian pod hasłem: „Porozmawiajmy o Polsce”. Odbędzie się ono w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej przy ul. Sikorskiego 107 (wejście od ul. Kosynierów Gdyńskich).

Wizyta w Gorzowie to część Strategii Zwycięstwa, w której Szymon Hołownia obiecał, że działacze Ruchu Polska 2050 odwiedzą każdą polską gminę.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
zachmurzenie duże
6 ° C
6 °
6 °
73 %
2.4kmh
100 %
czw.
14 °
pt.
14 °
sob.
9 °
niedz.
8 °
pon.
6 °

NAJPOPULARNIEJSZE