poniedziałek, 15 lipca, 2024
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.W pięknych okolicznościach przyrody - Bieg Trzech Jezior

W pięknych okolicznościach przyrody – Bieg Trzech Jezior

Już w niedzielę (24.07) odbędzie się dziesiąta edycja Biegu Trzech Jezior. Zawodnicy wystartują z ośrodka Nierzym i przebiegną między jeziorami Nierzym, Ostrowite i Jeż.

Bieg Trzech Jezior to cykliczna impreza biegowa, w której może wziąć udział każdy chętny. Bieg główny skierowany jest do osób pełnoletnich, ale przy okazji tego wydarzenia przygotowano także szereg ciekawych, sportowych konkurencji dla dzieci.

Zainteresowani mogą się jeszcze zapisywać, ale liczba miejsc jest ograniczona, więc lepiej się pospieszyć. W przypadku wolnych miejsca można będzie się jeszcze zapisać w dniu startu, tuż przed rozpoczęciem biegu.

Zawody należą do kategorii biegów przełajowych – bieg indywidualny na czas, co oznacza, że pierwszy zawodnik rozpocznie całą imprezę startem o godzinie 9:30, a kolejni zawodnicy będą wyruszali na trasę w odstępach kilkusekundowych – informuje Marta Liberkowska, dyrektor gorzowskiego Wydziału Promocji i Informacji.

Trasa przebiega leśnymi, nieutwardzonymi drogami także piękne widoki gwarantowane! Bieg Trzech Jezior organizowany jest przez Nadleśnictwo Kłodawa, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gorzowie oraz Miasto Gorzów i Gminę Kłodawa.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
bezchmurnie
26.4 ° C
26.4 °
26.4 °
42 %
2.2kmh
3 %
pon.
29 °
wt.
25 °
śr.
25 °
czw.
26 °
pt.
28 °

NAJPOPULARNIEJSZE