wtorek, 16 lipca, 2024
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Wartownia w Gorzowie znów przeniesiona. Gdzie?

Wartownia w Gorzowie znów przeniesiona. Gdzie?

Jednak nie przy AJP, a na nadwarciańskich błoniach stanie w wakacje Wartownia – kultowe miejsce, w którym organizowane są koncerty, warsztaty i spotkania. To kolejna zmiana lokalizacji. Jak się okazuje miejsce przy AJP może być… za małe!

Wokół trzeciej edycji Wartowni wciąż toczą się dyskusje. Wszystko dlatego, że musiała ona zostać przeniesiona. Poprzednio zlokalizowana była bowiem na Wale Okrężnym przy ulicy Fabrycznej, ale na skutek skarg mieszkańców, którym przeszkadzał hałas, trzeba było wyznaczyć nowe miejsce.

I tak, według ostatnich informacji zdecydowano, że w 2023 roku Wartownia stanie na skwerze przy AJP przy ulicy teatralnej, czyli po drugiej stronie Warty. Miejsce niektórym się spodobało, inni mieli zastrzeżenia, ale ostatecznie taka właśnie zapadła decyzja.

Tyle, że nie na długo. Dzisiaj (18.05), czyli zaledwie miesiąc później organizatorzy napisali na swoim Facebookowym profilu, że wyznaczono nową lokalizację.

„Kochani!

W związku z pojawiającymi się sygnałami i uwagami dotyczącymi nowej lokalizacji zwłaszcza po ogłoszeniu tegorocznych artystów i związanym z nim olbrzymim zainteresowaniem z Waszej strony, cotygodniowymi i darmowymi wydarzeniami, podjęliśmy decyzję o zmianie miejsca na większe, bardziej dostępne i przede wszystkim bezpieczniejsze. Tegoroczna Wartownia odbędzie się na błoniach przy ulicy Fabrycznej” czytamy na Facebooku Wartowni.

Przypomnijmy: Wartownia wystartuje 23. Czerwca i będzie działać do 27. Sierpnia. Szykuje się masa ciekawych imprez!


💸 Wspieraj nasze media na Patronite
https://patronite.pl/wlubuskie

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
słabe opady deszczu
19.4 ° C
19.4 °
19.4 °
80 %
2.2kmh
99 %
pon.
21 °
wt.
26 °
śr.
26 °
czw.
26 °
pt.
28 °

NAJPOPULARNIEJSZE