niedziela, 19 maja, 2024
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Wiemy kto będzie nowym Dyrektorem Generalnym u Wojewody

Wiemy kto będzie nowym Dyrektorem Generalnym u Wojewody

Radosław Wróblewski został wybrany nowym Dyrektorem Generalnym Lubuskiego Urzędu Wojewódzkiego. Zastąpił na tym stanowisku Romana Sondeja, który był kojarzony z poprzednią partią Prawo i Sprawiedliwość.

Profesjonalista w każdym calu, człowiek z ogromnym doświadczeniem zawodowym, menadżer z krwi i kości – mówi o nowym dyrektorze Wojewoda Lubuski Marek Cebula.

Na tym stanowisku wymagana jest rzetelność, a także doskonała znajomość spraw administracyjnych. Te wyzwania nie przerażają jednak nowego pracownika LUW, który stawia sobie ambitne cele.

Jestem przyzwyczajony do ciężkiej pracy. Będziemy rzetelnie realizować zadania stojące przed Lubuskim Urzędem Wojewódzkim – urzędem bliskim ludziom, urzędem, w którym jest doskonała atmosfera pracy – podkreśla Radosław Wróblewski.

Radosław Wróblewski studia wyższe magisterskie z przygotowaniem pedagogicznym w zakresie nauczania historii ukończył na Uniwersytecie Szczecińskim, a następnie studia podyplomowe na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu. W 2019 r. w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu ukończył Executive MBA-Business Trends. W latach 2018-2024 radny Rady Miasta Gorzowa. Pełnił funkcję Dyrektora Wojewódzkiego Ośrodka Metodycznego. Pracował w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Lubuskiego na stanowisku zastępcy dyrektora Departamentu Rozwoju Regionalnego – Rzecznika Funduszy Europejskich. Był także Lubuskim Wicekuratorem Oświaty.

fot. Lubuski Urząd Wojewódzki

✅ Udostępnij, skomentuj i polub – razem tworzymy Wiadomości Lubuskie

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
zachmurzenie małe
13.8 ° C
13.8 °
13.8 °
73 %
0.5kmh
31 %
niedz.
22 °
pon.
23 °
wt.
27 °
śr.
27 °
czw.
16 °

NAJPOPULARNIEJSZE