czwartek, 20 czerwca, 2024
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Wybieg dla psów powstanie w schronisku. Najpierw jednak licytacja fantów

Wybieg dla psów powstanie w schronisku. Najpierw jednak licytacja fantów

Zarządcy gorzowskiego schroniska dla psów przymierzają się do budowy wybiegu, dzięki któremu czworonogi będą żyły w lepszych warunkach. Koszty są jednak bardzo duże dlatego każdy kto może proszony jest o niewielką pomoc. Chodzi o to, by przekazać fanty na licytację.

„Już niedługo ruszamy ze wspaniałym projektem, dzięki któremu poprawimy jakość życia naszych schroniskowych psiaków” czytamy na Facebookowym profilu Stowarzyszenia Pomocy Zwierzętom Azyl – Schronisko „Azorki” Gorzów Wlkp.

Większość kosztów związanych z budową wybiegu pokryje stowarzyszenie, ale pomoc mieszkańców może się okazać niezbędna. W związku z tym jeszcze w sierpniu zorganizowane zostaną zbiórki pieniędzy oraz Wielki Bazarek! I tutaj właśnie do akcji mogą się włączyć gorzowianie.

„Szukamy Firm, Przedsiębiorców, Rękodzielnikow itp. z okolicy Gorzowa, którzy chcieliby wesprzeć budowę wybiegu poprzez przekazanie czegoś na Azylowy Bazarek” informuje Stowarzyszenie.  

Przekazać można między innymi voucher na swoje usługi, zaproszenia do restauracji, produkty oferowane przez swoje firmy, wyroby własne i wiele, wiele innych.

Rzeczy na licytację przekazywać mogą nie tylko firmy, ale także osoby prywatne. Dochód ze sprzedaży fantów zostanie przekazany na budowę wybiegu.

Więcej ifno9rmacji znajdziecie na Facebookowym profilu schroniska.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
zachmurzenie małe
13.2 ° C
13.2 °
13.2 °
32 %
2.7kmh
41 %
śr.
13 °
czw.
22 °
pt.
28 °
sob.
23 °
niedz.
23 °

NAJPOPULARNIEJSZE