poniedziałek, 5 grudnia, 2022
Strona głównaWiadomościGorzów Wlkp.Wyremontuj i zamieszkaj. Lokale komunalne czekają na najemców

Wyremontuj i zamieszkaj. Lokale komunalne czekają na najemców

W Gorzowie wystawiono 28 mieszkań komunalnych, które można dostać szybciej pod warunkiem przeprowadzenia remontu. Mogą się o nie ubiegać osoby znajdujące się na specjalnej, miejskiej liście.

Lokale są w różnym stanie, niektóre wymagają odświeżenia, a niektóre gruntownego remontu. Roboty trzeba wykonać zgodnie z zasadami, które określa Zakład Gospodarki Mieszkaniowej.


O mieszkania mogą się starać osoby, które czekają na lokal zamienny lub umieszczone są na liście oczekujących na przydział. W zamian za przeprowadzenie remontu mogą otrzymać mieszkanie szybciej.


Roboty należy przeprowadzić we własnym zakresie z późniejszą możliwością płacenia tylko połowy czynszu, aż do wyrównania nakładów poniesionych na remont. Chętni na przeprowadzenie prac będą mieli trzy miesiące od momentu podpisania umowy. W wyjątkowych okolicznościach, na wniosek, Prezydent Miasta może podjąć decyzję o wydłużeniu tego terminu.


Mieszkania komunalne do remontu wystawiane są regularnie. Tym razem jest to 28 lokali, które znajdują się przy ulicach: Bohaterów Westerplatte, Fabrycznej, Kosynierów Gdyńskich, Krzywoustego, Lipowej, Mieszka I, Sikorskiego, Słonecznej, Śląskiej, Al. 11 Listopada, Spokojnej, Drzymały, Podmiejskiej, 30 Stycznia, Koniawskiej, Krótkiej, Pocztowej, Łokietka czy Zielonej.


Osoby chętne muszą złożyć wniosek w terminie od 24. do 28. stycznia w kancelarii ogólnej urzędu miasta przy ul. Sikorskiego. Więcej szczegółów znajdziecie na stronie www.um.gorzow.pl.

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GORZÓW WLKP.

Gorzów Wielkopolski
zachmurzenie duże
4.7 ° C
4.7 °
2.1 °
84 %
1.5kmh
100 %
pon.
4 °
wt.
4 °
śr.
2 °
czw.
2 °
pt.
1 °

NAJPOPULARNIEJSZE