sobota, 20 kwietnia, 2024
Strona głównaWiadomościGubinBędzie kolejny rajd rowerowy "Na niebiesko dla autyzmu"

Będzie kolejny rajd rowerowy „Na niebiesko dla autyzmu”

Gubiński Klub Rowerowy „Bidon”, po dwóch latach przerwy spowodowanej pandemią COVID-19, zorganizuje rajd rowerowy „Na niebiesko dla autyzmu”.

Gubiński Klub Rowerowy „Bidon”, jeszcze przed pandemią koronawirusa, cyklicznie organizował rajdy rowerowe w ramach Światowego Dnia Świadomości o Autyzmie”. Rajd nosił nazwę „Na niebiesko dla autyzmu”. I to wydarzenie powraca w tym roku do Gubina.

– Ruszamy z przygotowaniami i organizacją, poszukujemy mecenasów imprezy i postaramy się zrobić aurę, która pozwoli na momencik zapomnieć o wydarzeniach na Ukrainie – mówi Paweł Tomczyk z Gubińskiego Klubu Rowerowego „Bidon”.

Rajd odbędzie się 9 kwietnia. Jak przy poprzednich odsłonach wydarzenia, Elżbieta Konopacka oraz Fundacja „Dalej Razem” będą partnerami imprezy. Jak będzie wyglądał tegoroczny rajd „Na niebiesko dla autyzmu”?

Trasa będzie prowadziła z Gubina (start na Wyspie Teatralnej) do Żytowania (plac zabaw), gdzie na uczestników będzie czekał poczęstunek oraz kawa i herbata. Następnie planowany jest powrót do Gubina.

– W rajdzie mogą wziąć udział dzieci jedynie pod opieką osoby pełnoletniej, rajd nie będzie dłuższy niż 25 km – wymienia P. Tomczyk. – Obowiązkowy będzie niebieski ubiór i nagrodzimy kogoś kto ubierze się najbardziej pomysłowo.

Rajd będzie bezpłatny, ale liczba miejsc dla uczestników może być ograniczona (do 100).


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GUBIN

Gubin
słabe opady deszczu
5.5 ° C
6.2 °
5.2 °
96 %
4.1kmh
100 %
sob.
7 °
niedz.
9 °
pon.
9 °
wt.
12 °
śr.
6 °

NAJPOPULARNIEJSZE