wtorek, 28 marca, 2023
Strona głównaWiadomościGubinCarina Gubin wspiera WOŚP

Carina Gubin wspiera WOŚP

MKP Carina Gubin włącza się do pomocy Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Gubiński sztab WOŚP jest zdeterminowany, aby pobić swój poprzedni rekord.

Jeśli chodzi o województwo lubuskie i WOŚP, to Gubin jest szczególny. To przecież nieduże miasto, w którym mieszka ok. 16 tys. ludzi. Dla porównania Zielona Góra ma ponad 130 tys. mieszkańców, a Gorzów Wielkopolski – powyżej 120 tys. mieszkańców. Podczas ostatniego finału WOŚP Zielona Góra zebrała ponad 400 tys. zł, Gorzów Wlkp. – ok. 300 tys. zł, a Gubin… 158 tys. zł. I to był właśnie trzeci wynik zbiórki na rzecz WOŚP w województwie lubuskim. Gubiński sztab chce utrzymać dobrą passę oraz pobić swój poprzedni rekord. Czy się uda?

Na pewno gubiński sztab zyskuje coraz większe wsparcie. Lokalny klub piłkarski, grający w III lidze – Carina Gubin ogłosiła, że gra z WOŚP.

– „Razem możemy więcej, dlatego na licytacje przekazujemy unikatową koszulkę naszego klubu z autografami piłkarzy i sztabu trenerskiego, a także szalik i inne klubowe gadżety – czytamy na oficjalnej stronie internetowej Cariny Gubin. – Zachęcamy do licytacji w dniu 30.01.2022 podczas gubińskiego Finału WOŚP.”

_______🔥Chcesz, abyśmy dodali twój news?e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GUBIN

Gubin
zachmurzenie duże
1 ° C
1.8 °
0.6 °
74 %
3.9kmh
86 %
pon.
2 °
wt.
7 °
śr.
7 °
czw.
18 °
pt.
14 °

NAJPOPULARNIEJSZE