niedziela, 10 grudnia, 2023
Strona głównaWiadomościGubinMieszkanka Grochowa w finale MasterChefa!

Mieszkanka Grochowa w finale MasterChefa!

Elżbieta Stróżyńska z Grochowa koło Gubina wystąpi w finale 11 sezonu Masterchefa!

MasterChef to znany program kulinarny, w którym uczestnicy walczą m.in. o tytuł Mistrza Kuchni, nagrodę pieniężną w wysokości 100 000 zł oraz kontrakt na wydanie własnej książki kucharskiej. Młodych adeptów kuchni ocenia jury w składzie Magda Gessler, Michel Moran i Anna Starmach.

Ela Stróżyńska ma 29 lat, pochodzi z Drezdenka i mieszka w Grochowie koło Gubina. Ma trójkę dzieci, jest gospodynią domową. Jak sama przyznaje, wcześniej nie wiązała swojej przyszłości z gotowaniem. W trakcie trwania 11 sezonu MasterChefa, do którego się dostała, to się zmieniło.

– W Masterchefie bardzo dużo się nauczyłam. Nie tylko gotowania. Nauczyłam się wierzyć w swoje umiejętności, przede wszystkim w siebie. Moja samoocena zdecydowanie wzrosła. Masterchef daje nowe możliwość. Wcześniej nie byłam pewna czym chcę zajmować się w życiu. Teraz wiem, że będzie to gotowanie – wyznała Ela Stróżyńska w rozmowie z Radiem Eska.

Mieszkanka Grochowa jak burza przechodziła do kolejnych etapów programu. Wychwalali ją jurorzy, polubili ją pozostali uczestnicy. W ostatnich odcinkach pojechała do Włoch, gdzie z pozostałymi rywalizowała o finał. Dostała się! Będzie jedyną żeńską uczestniczką finału 11 sezonu MasterChefa. O tytuł Mistrza Kuchni zawalczy z Bartoszem, Filipem i Kubą.

Finał 11 edycji programu MasterChef już w najbliższą niedzielę (4 grudnia), o godz. 20.00. Można go obejrzeć na programie TVN lub za pomocą aplikacji Player.pl. Trzymamy kciuki za Elę!


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GUBIN

Gubin
słabe opady deszczu
7.9 ° C
7.9 °
5.7 °
90 %
6.8kmh
100 %
niedz.
8 °
pon.
10 °
wt.
7 °
śr.
4 °
czw.
4 °

NAJPOPULARNIEJSZE