wtorek, 23 kwietnia, 2024
Strona głównaWiadomościGubinPodziękowanie dla policjantów z Gubina za pomoc

Podziękowanie dla policjantów z Gubina za pomoc

Dwóch policjantów z Gubina otrzymało podziękowania od kobiet, które w podróży przebiły oponę. Mundurowi pomogli zmienić koło w samochodzie.

Na ręce Komendanta Powiatowego Policji w Krośnie Odrzańskim komisarza Tomasza Kaczyńskiego wpłynęło podziękowanie dla dwóch policjantów z Gubina, którzy pomogli kobietom zmienić koło w samochodzie.

Sytuacja prozaiczna i nie wymagająca nadzwyczajnego poświęcenia, a jedynie odrobiny dobrej woli, czasu i troszkę siły, zyskała szczególne uznanie wśród mieszkanek powiatu krośnieńskiego. Czasami mały gest, znaczy więcej niż tysiące słów.

W podziękowaniu skierowanym do Komendanta Powiatowego Policji w Krośnie Odrzańskim komisarza Tomasza Kaczyńskiego kobieta wyraziła wdzięczność za dobro i pomoc policjantów, której im udzielili w tak niezręcznej sytuacji.

Chodzi o sierżanta Karola Pędziocha i sierżanta Michała Czarnowskiego z Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego Komisariatu Policji w Gubinie, którzy w czwartek (10 marca) pomiędzy miejscowościami Sękowice – Polanowice (gmina Gubin) zauważyli pojazd, w którym jak się okazało była przebita opona.

Z uwagi na realizację innych czynności służbowych od których nie mogli w danym momencie odstąpić, poinformowali panie, iż za kilka minut wrócą i pomogą wymienić koło. Słowa dotrzymali i wymienili uszkodzone koło, dzięki czemu kobiety wraz z dwójką małych dzieci mogły pojechać dalej.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GUBIN

Gubin
pochmurnie
5.3 ° C
6.3 °
4.6 °
55 %
1.9kmh
16 %
wt.
10 °
śr.
12 °
czw.
10 °
pt.
15 °
sob.
20 °

NAJPOPULARNIEJSZE