wtorek, 6 grudnia, 2022
Strona głównaWiadomościGubinPolicja poszukuje świadków śmiertelnego wypadku

Policja poszukuje świadków śmiertelnego wypadku

Policjanci z Gubina poszukują świadków wypadku, do którego doszło 17 stycznia na DK nr 32 na wysokości Bieżyc.

17 stycznia 2022 roku, na trasie Krosno Odrzańskie- Gubin, na drodze krajowej nr 32, w pobliżu skrzyżowania na wysokości Bieżyc (gm. Gubin) doszło do zderzenia samochodu osobowego z pojazdem ciężarowym (z drewnem).

Za kierownicą samochodu osobowego siedziała 23-letnia kobieta, która z niewyjaśnionych przyczyn zjechała na przeciwległy pas ruchu i czołowo zderzyła się z pojazdem ciężarowym. Zginęła na miejscu.

Policjanci Referatu Kryminalnego Komisariatu Policji w Gubinie poszukują dwóch kobiet, które w dniu 17 stycznia 2022 roku poruszały się po drodze krajowej numer 32 samochodem osobowym marki ford Fiesta koloru jasno zielonego (kanarkowy) i zatrzymały się zaraz po zdarzeniu drogowym ze skutkiem śmiertelnym, do którego doszło na tej drodze na wysokości miejscowości Bieżyce.

Jak ustalono, jedna z kobiet poruszających się ww. samochodem sprawdzała stan poszkodowanej, oraz prosiła kolejną osobę o powiadomienie służb. Kobiety te proszone są o pilny kontakt z prowadzącym postępowanie pod numerem telefonu 47 79 45 427 lub kierownikiem Referatu Kryminalnego Komisariatu Policji w Gubinie: 47 79 45 430, 519 534 204


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GUBIN

Gubin
zachmurzenie duże
3 ° C
4 °
2.3 °
94 %
2kmh
100 %
wt.
3 °
śr.
3 °
czw.
3 °
pt.
0 °
sob.
-1 °

NAJPOPULARNIEJSZE