poniedziałek, 5 grudnia, 2022
Strona głównaWiadomościGubinSpecjalny koncert na Dzień Kobiet w GDK

Specjalny koncert na Dzień Kobiet w GDK

Gubiński Dom Kultury zaprasza na specjalny koncert z okazji Dnia Kobiet. 12 marca w Gubinie dla pań wystąpią Krzysztof Kiljański i Witold Cisło.

Krzysztof Kiljański to polski piosenkarz popowy i jazzowy, a Witold Cisło jest polskim kompozytorem, producentem i multiinstrumentalistą. Razem pracowali przy przeboju Kayah pt. „Prócz Ciebie, nic”. Teraz organizują koncerty o tym samym tytule.

K. Kiljański i W. Cisło poznali się dawno temu w Nowej Soli, gdzie razem się wychowywali. Tam powstał również ich pierwszy wspólny zespół i tak zakiełkowała muzyczna znajomość, której owocem była płyta „In The Room”. Panowie spotykają się po latach, żeby przypomnieć o sobie swoim wiernym fanom, zdobyć serca nowej publiczności, grając swoje największe przeboje.

Ten nastrojowy koncert odbędzie się również w Gubinie z okazji Dnia Kobiet. Zaplanowany jest na 12 marca, na godz. 19.00 w Gubińskim Domu Kultury. Bilety w cenie 45 zł są do nabycia na stronie internetowej www.ekobilet.pl/gdk lub w sekretariacie GDK.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GUBIN

Gubin
zachmurzenie duże
4.5 ° C
5.1 °
3.4 °
95 %
2.1kmh
100 %
pon.
4 °
wt.
4 °
śr.
3 °
czw.
3 °
pt.
2 °

NAJPOPULARNIEJSZE