niedziela, 16 czerwca, 2024
Strona głównaWiadomościGubinTancerka Vanessa Power wystąpi na gubińskim finale WOŚP

Tancerka Vanessa Power wystąpi na gubińskim finale WOŚP

Najbliższy finał WOŚP w Gubinie będzie pełen gwiazd. Ostatnio lokalny sztab ujawnił, że wystąpi w nim Vanessa Power – tancerka znana z programów Mam Talent czy You Can Dance.

Już wcześniej dowiedzieliśmy się, że Elżbieta Stróżyńska – finalistka ostatniego sezonu MasterChef Polska – wystąpi w finale WOŚP w Gubinie. Teraz gubiński sztab WOŚP ujawnił, że pojawi się kolejna gwiazda telewizyjna – finalistka programów Mam Talent i You Can Dance – Nowa Generacja – Vanessa Power. To wybitna tancerka młodego pokolenia.

Vanessa Power to również zwycięzca WVYF 2021 pod patronatem Komitetu Olimpijskiego oraz multimedalistka krajowych zawodów tanecznych. Odegrała równiież główną rolę w utworze „Jednorożec” rapera Piotra Siary, czyli KęKę.

Jak czytamy w zapowiedzi: „Tancerka Nowej Generacji, która tworzy innowacyjny system komunikacji i wartości związany z tańcem. Wykorzystaniem go, by tworzyć zasięg pomocy dla innych dzieci. Zachęca do realizacji marzeń i kierowania się w życiu sercem czego jest symbolem i inspiracją dla rówieśników o coraz większym zasięgu w Polsce i z za granicą.”

Vanessa Power wystąpi w Gubinie podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 29 stycznia.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA GUBIN

Gubin
zachmurzenie małe
23.2 ° C
23.5 °
20.6 °
59 %
0.9kmh
49 %
niedz.
23 °
pon.
24 °
wt.
26 °
śr.
21 °
czw.
23 °

NAJPOPULARNIEJSZE