niedziela, 3 grudnia, 2023
Strona głównaWiadomościKrosno Odrzańskie15 kandydatów do służby w Straży Granicznej zdawało egzaminy

15 kandydatów do służby w Straży Granicznej zdawało egzaminy

W piątek (10 listopada) w siedzibie Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej w Krośnie Odrzańskim odbył się drugi etap postępowania kwalifikacyjnego, w którym wzięło udział 15 kandydatów.

W piątek (10 listopada) w siedzibie Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej przeprowadzono drugi etap postępowania kwalifikacyjnego, do którego przystąpili kandydaci do służby w Straży Granicznej.

Kandydaci musieli zmierzyć się z testem z wiedzy ogólnej, z języka obcego oraz z testem sprawności fizycznej. Do tego etapu dotarło 15 kandydatów (9 kobiet i 6 mężczyzn). Po egzaminach, na zakończenie odbyła się rozmowa kwalifikacyjna.  

– Nad przebiegiem drugiego etapu postępowania kwalifikacyjnego czuwała specjalnie w tym celu powołana komisja egzaminacyjna – informuje Paweł Biskupik z Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej. – W jej składzie poza funkcjonariuszami z Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej znaleźli się również przedstawiciele Biura Spraw Wewnętrznych Straży Granicznej.

W Nadodrzańskim Oddziale Straży Granicznej prowadzony jest ciągły nabór do służby w Straży Granicznej. Dokumenty można składać nie tylko w Krośnie Odrzańskim, a także w poszczególnych placówkach Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej. Wykaz miejsc składania dokumentów oraz wszelkie informacje dotyczące naboru można znaleźć na stronie internetowej Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej http://nadodrzanski.strazgraniczna.pl/.


💸 Wspieraj nasze media na Patronite
https://patronite.pl/wlubuskie

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA KROSNO ODRZ.

Krosno Odrzańskie
słabe opady śniegu
-2.9 ° C
-2.9 °
-3.4 °
94 %
4kmh
100 %
niedz.
-1 °
pon.
-1 °
wt.
-0 °
śr.
2 °
czw.
1 °

NAJPOPULARNIEJSZE