piątek, 22 września, 2023
spot_img
Strona głównaWiadomościKrosno OdrzańskieAwaria w sieci wodociągowej - kiedy nie będzie wody?

Awaria w sieci wodociągowej – kiedy nie będzie wody?

Dwie poważne awarie przydarzyły się w sieci wodociągowej w górnej części Krosna Odrzańskiego. Pierwsza powoduje wyciek wody od około tygodnia na skrzyżowaniu Poznańskiej i PCK, teraz doszła jeszcze awaria na ul. Kościuszki. Kiedy KPWK wstrzyma dostarczanie wody?

KPWK Sp. z o.o. informuje, iż w związku z awarią na trójniku na głównej instalacji zasilającej całe górne miasto Krosno Odrzańskie, Łochowice, Marcinowice, Osiecznica, Bielów oraz Czetowice oraz z faktem, że taki trójnik nie jest dostępny od ręki w magazynach firma otrzymała zapewnienie od producenta, że do dnia 11.09.2023 r, towar zostanie dostarczony.

Wiąże się to jednak z możliwością zakłóceń w dostawach wody w dniu 11.09.2023 r. (poniedziałek) od godziny 23:00 do dnia 12.09.2023 r. (wtorek) do godziny 5:00

Przerwa w dostawie wody dotyczy miejscowości: Krosno Odrzańskie ul. Poznańska, Słubicka, Podgórna, J. Matejki, Moniuszki, Mickiewicza, Widok, Norwida, Ogrodowa, Winnica, Kościelna, Bojarskiego, F. Chopina, Młyńska, Srebrna Góra, Parkowa, Mieszka I, K. Odnowiciela, B. Śmiałego, W. Łokietka, K. Wielkiego, H. Głogowskiego, H. Pobożnego, H. Brodatego, B. Krzywoustego, W. Jagiełły, K. Jagiellończyka, Z. Starego, Osiedle Północne, Metalowców, Działkowca, Baczyńskiego, H. Sienkiewicza, Słowackiego, Wyspiańskiego, Kościuszki, Głowackiego, Kosynierów, Polna, Akacjowa, Świerkowa, Piastów, PCK, 1 Maja, Prądzyńskiego, Pułaskiego, Kopernika, Łukasiewicza, Wakacyjna, Konopnickiej, Kilińskiego, Dąbrowskiego, Spokojna, 11 Listopada, E. Plater, F. Kleeberga, T. Kutrzeby, Edisona, Newtona oraz miejscowości: Osiecznica, Marcinowice, Łochowice, Bielów oraz Czetowice.

Druga awaria również poważna wydarzyła się w niedzielne popołudnie:

Z uwagi na awarię na sieci wodociągowej na ul. Kościuszki w dniu 11.09. w godzinach od 8.00 do 14.00 nastąpi przerwa w dostawie wody dla nieruchomości przy ul. Kościuszki od skrzyżowania z ul. Poznańską do skrzyżowania z ul. Piastów – czytamy w komunikacie KPWK. Więcej informacji w filmie bezpośrednio od pracowników.


💸 Wspieraj nasze media na Patronite
https://patronite.pl/wlubuskie

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA KROSNO ODRZ.

Krosno Odrzańskie
umiarkowane opady deszczu
13.7 ° C
13.8 °
13.3 °
94 %
2.6kmh
100 %
sob.
19 °
niedz.
20 °
pon.
22 °
wt.
25 °
śr.
19 °

NAJPOPULARNIEJSZE