środa, 29 marca, 2023
Strona głównaWiadomościKrosno OdrzańskieBędzie doświetlone przejście dla pieszych w Osiecznicy

Będzie doświetlone przejście dla pieszych w Osiecznicy

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poszukuje wykonawców zadania, w którym wyszczególnione jest zaprojektowanie azyli i doświetlenie przejść dla pieszych m.in. w Osiecznicy.

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Zielonej Górze ogłosił przetarg na zaprojektowanie i wybudowanie azyli wraz z doświetleniem na trzech przejściach dla pieszych w ciągu dróg krajowych nr 29, 31 i 32. Wśród nich znajduje się przejście w Osiecznicy.

Jak czytamy w zamówieniu GDDKiA: „Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadań poprawiających bezpieczeństwo ruchu drogowego na trzech przejściach dla pieszych: w Osiecznicy (DK29), Łagowie (DK32) i Kostrzynie nad Odrą (DK31). Zadaniem wykonawcy będzie wykonanie projektów azyli i doświetlenia przejść oraz ich wybudowanie. Na realizację tych prac będzie miał dwanaście miesięcy od dnia podpisania umowy.”

Oferty mogą wpływać do 20 marca.

Zadanie jest realizowane w ramach Programu Bezpiecznej Infrastruktury Drogowej 2021-2024, którego celem jest poprawa bezpieczeństwa ruchu drogowego na drogach krajowych zarządzanych przez GDDKiA.


💸 Wspieraj nasze media na Patronite
https://patronite.pl/wlubuskie

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA KROSNO ODRZ.

Krosno Odrzańskie
zachmurzenie duże
4.8 ° C
4.9 °
1.8 °
55 %
4.3kmh
97 %
śr.
8 °
czw.
15 °
pt.
14 °
sob.
9 °
niedz.
8 °

NAJPOPULARNIEJSZE