niedziela, 4 grudnia, 2022
Strona głównaWiadomościKrosno OdrzańskieBoisko do piłki plażowej w górnej części miasta

Boisko do piłki plażowej w górnej części miasta

To już trzecie boisko do piłki plażowej, które będzie działać w regionie Krosna Odrzańskiego, ale pierwsze, które będzie znajdować się w górnej części miasta.

Do tej pory boiska do piłki plażowej znajdowały się na obiektach Ośrodka Sportu i Rekreacji w dolnej części Krosna Odrzańskiego oraz na plaży w Łochowicach. Teraz powstaje trzeci tego typu obiekt i będzie on znajdował się przy hali sportowo-widowiskowej przy ulicy Pułaskiego – w górnej części miasta.

W Krośnie Odrzańskim coraz mocniej stawiają na siatkówkę i trudno się dziwić, patrząc na ostatnie sukcesy. – Trzy lata temu w naszej hali organizowaliśmy finał mistrzostw Polski, w którym wzięła udział nasza drużyna – opowiada w rozmowie z tvkrosno24 dyrektor OSiR, Tomasz Struk. – Warto też wspomnieć o srebrnym medalu mistrzostw Polski w kat. kadetów, wywalczony przez Krzysztofa i Wojtka Zalewskich.

Boisko do plażówki już powstaje i na pewno będzie dostępne dla siatkarzy w tym roku. Prace jednak postępują powoli, ponieważ obecnie panują niezbyt korzystne warunki pogodowe.

– W pierwszym etapie przygotowujemy same boisko, w drugim chcielibyśmy przygotować tzw. „piłkochwyty”, które będą potrzebne, ze względu na lokalizację obiektu – mówi T. Struk. – Zakładam, że w porze letniej boisko będzie już gotowe i dostępne dla każdego.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA KROSNO ODRZ.

Krosno Odrzańskie
zachmurzenie umiarkowane
0.3 ° C
0.4 °
-0.6 °
86 %
3kmh
66 %
sob.
0 °
niedz.
3 °
pon.
5 °
wt.
3 °
śr.
3 °

NAJPOPULARNIEJSZE