wtorek, 16 lipca, 2024
Strona głównaWiadomościKrosno OdrzańskieDziennikarka TVN pochodzi z Krosna Odrzańskiego. Napisała książkę

Dziennikarka TVN pochodzi z Krosna Odrzańskiego. Napisała książkę

Małgorzata Mielcarek pochodzi z Krosna Odrzańskiego i jest dziennikarką. Obecnie pracuje dla TVN24. Niedawno miała miejsce premiera jej książki pt. „Jesteś oszustką. Syndrom, który Cię niszczy”.

Małgorzata Mielcarek jest absolwentką dziennikarstwa na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu (doktor Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM Poznań w zakresie nauk o mediach.) Stworzyła serię wywiadów publicystycznych pn. „Między Nami”. Dawniej pracowała w TVP Poznań i telewizji WTK. Obecnie jest dziennikarką TVN24, autorką programu „Kobiecy Punkt Widzenia”. Pochodzi z Krosna Odrzańskiego.

Pod koniec października bieżącego roku wydała książkę pt. „Jesteś oszustką. Syndrom, który Cię niszczy”. Publikacja M. Mielcarek traktuje o zjawisku psychologicznym, polegającym na braku wiary we własne kompetencje. Syndrom ten dotykał głównie kobiet na wysoko postawionych stanowiskach, choć obecnie nie tylko.

W książce autorka przedstawiła 15 kobiet, które zmagają się z syndromem oszustki. Jak czytamy w opisie: „Niektóre mówią, że oszustkami czują się całe życie. Inne – że nigdy tego nie poznały (taka perspektywa też jest niezwykle cenna!). Wszystkie mają jednak jedną wspólną cechę – zdają sobie sprawę z tego, że zmiana jest potrzebna.”

Książka jest dostępna w krośnieńskiej Mediatece. – Jest nam niezmiernie miło, że mamy już w swoich zbiorach jej książkę „Jesteś oszustką. Syndrom, który cię niszczy”. Syndrom oszusta sprawia, że ludzie mają poczucie, że nie zasługują na odniesiony sukces i nie są tak utalentowani jak inni. Przeczytajcie o nim koniecznie! – czytamy na profilu Mediateka – Biblioteka Publiczna w Krośnie Odrzańskim na Facebooku.

Wkrótce też w Mediatece w Krośnie Odrzańskim zorganizowane ma zostać spotkanie autorskie z M. Mielcarek. Nie znamy jeszcze dokładnej daty, ale pracownice mediateki zapewniają, że odbędzie się ono jeszcze w tym roku.


💸 Wspieraj nasze media na Patronite
https://patronite.pl/wlubuskie

🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA KROSNO ODRZ.

Krosno Odrzańskie
zachmurzenie duże
23.7 ° C
23.7 °
20.4 °
64 %
2.2kmh
100 %
wt.
27 °
śr.
26 °
czw.
27 °
pt.
29 °
sob.
21 °

NAJPOPULARNIEJSZE