poniedziałek, 24 czerwca, 2024
Strona głównaWiadomościKrosno OdrzańskieKamery nagrały złodzieja w ZGKiM

Kamery nagrały złodzieja w ZGKiM [FILM]

Pracownicy ZGKiM w Krośnie Odrzańskim zgłaszali od dłuższego czasu, że dokonywane są kradzieże z terenu zakładu. Dopiero po zamontowaniu nowoczesnych kamer podłączonych do światłowodu udało się zaobserwować proceder. Znalezienie złodzieja może jednak nie być łatwe.

Dotychczas kamery były przestarzałe i w większości nie działały. Dopiero zakup nowych i podłączenie ich do systemu ochrony sprawiło, że udało się zarejestrować złodzieja, którego łupem padł sprzęt o łącznej wartości ponad 2000 zł. Dodatkowo narobił szkód na kolejne kilkaset złotych. Sprawa trafiła na policję, która będzie teraz prowadzić dochodzenie w tej sprawie.

Jak udało nam się dowiedzieć włamanie miało miejsce w niedzielę 18 czerwca 2023 r. około godz. 11.00 i nie była to pierwsza tego typu sytuacja. Złodziej wszedł na teren zakładu od strony cmentarza żołnierzy radzieckich.

Trzeba nadmienić, że złodziej kradnie sprzęt już nieużywany lub stary. Jednak łącznie jego łupem padło: Przewód energetyczny przedłużacza ok. 100 mb, Kabel energetyczny aluminiowy ok. 100 mb, baterie od umywalek, ozdoba świąteczna. Ponadto zostały zniszczone również umywalki oraz siatki zabezpieczające.

Film został przygotowany przez naszą redakcję z materiałów udostępnionych przez ZGKiM, być może ktoś rozpoznaje osobę. W takim wypadku prosimy o zgłoszenie tego na Policję.


💸 Wspieraj nasze media na Patronite
https://patronite.pl/wlubuskie

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA KROSNO ODRZ.

Krosno Odrzańskie
zachmurzenie umiarkowane
14.3 ° C
14.3 °
13.3 °
88 %
1.3kmh
77 %
pon.
26 °
wt.
27 °
śr.
30 °
czw.
31 °
pt.
28 °

NAJPOPULARNIEJSZE