wtorek, 16 lipca, 2024
Strona głównaWiadomościKrosno OdrzańskieKryminalni zabezpieczyli ponad pół kilo narkotyków

Kryminalni zabezpieczyli ponad pół kilo narkotyków [FILM]

Krośnieńscy kryminalni zabezpieczyli znaczne ilości narkotyków w mieszkaniu 40-letniego mężczyzny. Decyzją Sądu Rejonowego w Krośnie Odrzańskim został on tymczasowo aresztowany na dwa miesiące. Zatrzymanie 40-latka było możliwe dzięki skutecznej pracy operacyjnej policjantów.

We wtorek (29 sierpnia) dzięki swojemu zaangażowaniu, wnikliwości i dobremu rozpoznaniu policjanci weszli na teren jednej z posesji na terenie powiatu krośnieńskiego. Kryminalni podczas przeszukania ujawnili w pojemnikach, w różnych postaciach białą substancję, susz roślinny, a także będące w różnych fazach wzrostu rośliny konopi. Do sprawy funkcjonariusze zatrzymali 40-letniego mężczyznę.

Podczas dalszych czynności kryminalni poddali oględzinom zabezpieczony susz i substancje, których badanie testerem wykazało, że jest to amfetamina i marihuana. Łącznie policjanci ujawnili ponad pół kilograma narkotyków oraz kilkanaście krzewów konopi. Podczas przesłuchania w Prokuraturze Rejonowej w Krośnie Odrzańskim mieszkaniec powiatu krośnieńskiego usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości substancji psychotropowych oraz wytwarzania znacznej ilości środka odurzającego w postaci ziela konopi innych niż włókniste.

W piątek (1 września) Sąd na wniosek Prokuratora Rejonowego w Krośnie Odrzańskim zdecydował o zastosowaniu wobec 40-latka środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania na okres dwóch miesięcy. Zgodnie z Ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 10.


💸 Wspieraj nasze media na Patronite
https://patronite.pl/wlubuskie

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA KROSNO ODRZ.

Krosno Odrzańskie
zachmurzenie duże
23.7 ° C
23.7 °
20.4 °
64 %
2.2kmh
100 %
wt.
27 °
śr.
26 °
czw.
27 °
pt.
29 °
sob.
21 °

NAJPOPULARNIEJSZE