środa, 1 lutego, 2023
Strona głównaWiadomościKrosno OdrzańskieMężczyzna i kobieta zamieszani w śmierć 25-latka przyznali się do winy

Mężczyzna i kobieta zamieszani w śmierć 25-latka przyznali się do winy

W poniedziałek – 11 lipca – pojawiły się nowe informacje w sprawie śmierci 25-latka w okolicach Krosna Odrzańskiego. Dwoje podejrzanych przyznało się do winy.

W czwartek – 7 lipca – na drodze rowerowej – na trasie Krosno Odrzańskie-Bytnica – znaleziono ciało 25-letniego mężczyzny z ranami kłutymi i ciętymi.

W piątek – 8 lipca – informowaliśmy o tym, że w sprawie zabójstwa zatrzymano dwie osoby: 25-latka z Połupina w gminie Dąbie oraz 21-latkę z Bytnicy.

„- Po sekcji ustalono, że rany kłute i cięte w okolicach klatki piersiowej i żuchwy zostały zadane ostrym narzędziem, dwie rany były śmiertelne” – powiedziała w rozmowie z Gazetą Lubuską Ewa Antonowicz, rzecznik prasowa Prokuratury Okręgowej w Zielonej Górze.

Jak poinformowała Prokuratura Rejonowa w Krośnie Odrzańskim, zarówno zatrzymanemu mężczyźnie, jak i kobiecie, postawiono zarzuty. 25-latek odpowie za zabójstwo, za co grozi mu od 8 do 25 lat pozbawienia wolności, a nawet dożywocie w więzieniu. W przypadku 21-latki postawiono dwa zarzuty – za nieudzielenie pomocy osobie, której zagraża uszczerbek na zdrowiu lub śmierć grozi jej kara pozbawienia wolności do lat 3 oraz za utrudnienie postępowania (np. poprzez pomoc sprawcy) grozi jej kara pozbawienia wolności na okres od 3 miesięcy do 5 lat.

Oboje przyznali się do zarzucanych im czynów. Sąd zastosował wobec podejrzanych tymczasowy areszt na okres 3 miesięcy. Wciąż trwają czynności w sprawie i nie znamy dokładnych okoliczności zdarzenia.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA KROSNO ODRZ.

Krosno Odrzańskie
słabe opady deszczu
3.6 ° C
3.8 °
2.8 °
99 %
3.4kmh
100 %
śr.
4 °
czw.
4 °
pt.
6 °
sob.
4 °
niedz.
3 °

NAJPOPULARNIEJSZE