czwartek, 7 grudnia, 2023
Strona głównaWiadomościKrosno OdrzańskieMożna zapisywać się na rajd MTB Kaczmarek Electric

Można zapisywać się na rajd MTB Kaczmarek Electric

W kwietniu wystartuje kolejna odsłona rajdu MTB Kaczmarek Electric. Pierwszy wyścig odbędzie się w Krośnie Odrzańskim. Ruszyły zapisy.

Krosno Odrzańskie od lat jest związane z rajdem rowerowym Grand Prix MTB Kaczmarek Electric. Jeden z etapów ma miejsce w stolicy powiatu krośnieńskiego. Impreza sportowa zyskuje na popularności w naszym mieście. Każdego roku na starcie, a zarazem mecie wyścigu na placu Unii Europejskiej ustawia się coraz więcej kolarzy. W ubiegłym roku było ich około 500!

Ogólnie Grand Prix MTB Kaczmarek Electric szybko się rozrósł. Robi to tym większe wrażenie, ponieważ powstał on z pasji grupy znajomych i kolegów, którzy kochają jazdę na rowerze. Jedni byli już z kolarstwem związani od dawna, dla drugich była to tylko weekendowa rozrywka i relaks. Pierwsze rajdy organizowane były w 2010 roku i brało w nich udział ok. 300 zawodników. W ostatnich latach – wyłączając rok 2020 i ograniczenia z powodu COVID-19 – w rajdzie rowerowym brało udział od 6 do 7 tysięcy zawodników!

Zbliża się kolejna odsłona Grand Prix MTB Kaczmarek Electric. Już 10 kwietnia rowerzyści ustawią się z rowerami na placu Unii Europejskiej w Krośnie Odrzańskim. Ruszyły zapisy online. Planowane są wyścigi na pięciu różnych trasach: Młodzik i Fun – ok. 10 km, Mini – 25 km, Mega – 33 km i Giga – 65 km. Na miejscu uruchomiona zostanie strefa dziecka.

Zapisy online znajdziecie na stronie internetowej: https://mtb.ke.pl/zapisy-online/


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA KROSNO ODRZ.

Krosno Odrzańskie
zachmurzenie duże
2.1 ° C
2.1 °
-0.2 °
99 %
1.3kmh
100 %
czw.
1 °
pt.
1 °
sob.
3 °
niedz.
6 °
pon.
8 °

NAJPOPULARNIEJSZE