niedziela, 3 grudnia, 2023
Strona głównaWiadomościKrosno OdrzańskieMożna zgłaszać stoiska do Jarmarku Bożonarodzeniowego

Można zgłaszać stoiska do Jarmarku Bożonarodzeniowego

Jarmark Bożonarodzeniowy w Krośnie Odrzańskim już za kilka tygodni. Do 30 listopada można zarejestrować stoiska, które będą mogły wziąć udział w tym wydarzeniu.

Centrum Artystyczno-Kulturalne „Zamek” zaprasza wystawców, kramarzy oraz rękodzielników do wzięcia udziału w Jarmarku Bożonarodzeniowym.

– Zapraszamy również szkoły, przedszkola, instytucje, przedsiębiorstwa, stowarzyszenia, firmy i osoby prywatne do wzięcia we wspólnym kolędowaniu podczas Wigilii Miejskiej – czytamy w komunikacie CAK „Zamek”.

Wigilia Miejska oraz Jarmark Bożonarodzeniowy odbędą się w sobotę – 9 grudnia 2023 roku. Organizatorzy zapraszają do wystawienia stoisk z rękodziełem, ozdobami świątecznymi lub innymi artykułami/wytworami o tematyce nawiązującej do świąt Bożego Narodzenia.

Aby wziąć udział we wspólnym kolędowaniu oraz jarmarku, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy i dostarczyć go do CAK „Zamek”.

Na zgłoszenia organizatorzy czekają do 30 listopada. Formularz można przesłać drogą mailową (sekretariat@zamek.krosnoodrzanskie.pl) lub dostarczyć osobiście. Więcej informacji uzyskają Państwo pod numerem telefonu 535008668.

Za wystawienie stoisk obowiązują dwie opłaty:

  • targowa według uchwały Rady Miejskiej
  • opłata pobierana przez organizatorów CAK „Zamek” w wysokości 50 zł za stoisko.

Formularze można znaleźć na stronie internetowej:


💸 Wspieraj nasze media na Patronite
https://patronite.pl/wlubuskie

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA KROSNO ODRZ.

Krosno Odrzańskie
słabe opady śniegu
-2.9 ° C
-2.9 °
-3.4 °
94 %
4kmh
100 %
niedz.
-1 °
pon.
-1 °
wt.
-0 °
śr.
2 °
czw.
1 °

NAJPOPULARNIEJSZE