sobota, 20 kwietnia, 2024
Strona głównaWiadomościKrosno OdrzańskieNadchodzą zmiany w NZOZ Zdrovita?

Nadchodzą zmiany w NZOZ Zdrovita?

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej „Zdrovita” w Krośnie Odrzańskim może zostać sprzedany. Takie informacje podaje Gazeta Lubuska.

Gazeta Lubuska poinformowała o możliwych zmianach, dotyczących NZOZ „Zdrovita”, który działa na terenie gminy Krosno Odrzańskie oraz gminy Maszewo. Te zmiany miałyby dotyczyć sprzedaży placówki, czyli roszady na stanowisku właściciela. Obecnie NZOZ „Zdrovita” jest zarządzane przez spółkę, w skład której wchodzi kilku lekarzy, pracujących w ośrodku.

Według informacji przekazanych przez Gazetę Lubuską trwają rozmowy, dotyczące przyszłej transakcji. Nikt jednak tego oficjalnie nie potwierdził, na czele z przedstawicielami spółki obecnie zarządzającej „Zdrovitą”.

” – Plotki zawsze są szybsze, ale żadne decyzje wiążące jeszcze nie zapadły” – powiedziała kierownik NZOZ „Zdrovita” Danuta Michniewicz-Maćkowiak w rozmowie z Gazetą Lubuską. „- Na pewno dojdzie do pewnych zmian wewnętrznych, które są związane m.in. z odejściami. Np. jedna z naszych koleżanek szykuje się na emeryturę.”

Kierowniczka dodała również, że jeśli w przyszłości dojdzie do jakichkolwiek zmian, to pacjenci mają ich nie odczuć. ” – Nikt nie zostawi pacjentów bez opieki” – dodała Danuta Michniewicz-Maćkowiak w rozmowie z Gazetą Lubuską. „- Jeszcze nie jestem emerytem, podobnie jak większość z nas, więc ciągle pracujemy.”

W artykule nie pojawia się więcej szczegółów. Próbowaliśmy również ustalić dodatkowe informacje i potwierdziliśmy, że rozmowy na temat sprzedaży trwają i być może do transakcji dojdzie do końca tego roku. Żadna ze stron nie podaje jednak żadnych szczegółów, ponieważ zawarta została klauzula o poufności. Na szczegóły musimy więc poczekać…


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA KROSNO ODRZ.

Krosno Odrzańskie
zachmurzenie duże
5.5 ° C
6 °
5.5 °
95 %
3.7kmh
100 %
sob.
7 °
niedz.
9 °
pon.
9 °
wt.
12 °
śr.
6 °

NAJPOPULARNIEJSZE