niedziela, 3 grudnia, 2023
Strona głównaWiadomościKrosno OdrzańskieNowe, wygodne łóżka w szpitalu w Krośnie Odrzańskim

Nowe, wygodne łóżka w szpitalu w Krośnie Odrzańskim

W poniedziałek (13 listopada) do szpitala spółki Zachodnie Centrum Medyczne w Krośnie Odrzańskim trafił nowy sprzęt w postaci wygodnych łóżek.

Spółka Zachodnie Centrum Medyczne ciągle inwestuje w modernizację budynków szpitalnych w Krośnie Odrzańskim i w Gubinie, m.in. poprzez zakup nowego sprzętu. Na horyzoncie jest termomodernizacja budynku „A” przy ulicy Śląskiej w Gubinie. Ponadto niedawno został zakupiony nowy aparat USG do krośnieńskiego szpitala.

W ostatnim czasie spółka ZCM zakupiła również sprzęt dla oddziału rehabilitacji (ok. 165 tys. zł), kardiomonitor dla oddziału chorób wewnętrznych (prawie 38 tys. zł), meble na oddział chorób wewnętrznych (ok. 29 tys. zł) i lampę operacyjną za blisko 65 tys. zł. Ponadto wkrótce mają zostać zakupione nowe karetki – po jednej dla pogotowia w Krośnie Odrzańskim i Gubinie.

W poniedziałek (13 listopada) w szpitalu w Krośnie Odrzańskim pojawił się nowy sprzęt w postaci wygodnych łóżek. To 40 łóżek sterowanych elektrycznie firmy Stiegelmeyer, które trafiły na oddział wewnętrzny i chirurgii. Spółka ZCM wydała na nie ponad 340 tys. zł.

– Wsłuchujemy się w głos naszych pacjentów – zapewnia prezes ZCM, Jolanta Siwicka. – Mając na uwadze komfort i zadowolenie naszych pacjentów, pragniemy poznawać Państwa zdanie na temat jakości usług medycznych świadczonych w naszym Szpitalu. Wszelkie sugestie oraz uwagi są dla nas bardzo cenne i służą podniesieniu standardu oferowanych usług. Analizując ankiety satysfakcji pacjentów stwierdziliśmy, że wielu pacjentów skarży się właśnie na niewygodne łóżka, dlatego zdecydowaliśmy się na zakup nowych. Pozostałe łóżka również będą sukcesywnie wymieniane.


💸 Wspieraj nasze media na Patronite
https://patronite.pl/wlubuskie

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA KROSNO ODRZ.

Krosno Odrzańskie
zachmurzenie duże
-2.9 ° C
-2.9 °
-3.4 °
95 %
4.7kmh
100 %
niedz.
-1 °
pon.
-1 °
wt.
1 °
śr.
2 °
czw.
1 °

NAJPOPULARNIEJSZE