piątek, 21 czerwca, 2024
Strona głównaWiadomościKrosno OdrzańskiePolicja wezwana do agresywnego mężczyznę - padł wystrzał

Policja wezwana do agresywnego mężczyznę – padł wystrzał

Spokojny wieczór w Krośnie Odrzańskim został przerwany przez dzikie wrzaski oraz wystrzał. Policja faktycznie interweniowała w sprawie agresywnego mężczyzny, który zakłócał spokój mieszkańcom ul. PCK.

Wczoraj w okolicach godziny 19.00 otrzymaliśmy zgłoszenie o mężczyźnie, który zakłóca spokój na ulicy PCK. Po przyjechaniu na miejsce patrol nie został wpuszczony do mieszkania skąd dobiegały hałasy, wezwano zatem straż pożarną – mówi w rozmowie z nami Justyna Kulka, rzeczniczka prasowa Komendy Powiatowej Policji w Krośnie Odrzańskim.

To właśnie wtedy ze środka mieszkania policjanci mieli usłyszeć huk wystrzału. Następnie mężczyzna sam otworzył drzwi i oddał się do dyspozycji służb. Na miejsce przyjechało pogotowie ratunkowe, które zdecydowało o zabraniu mężczyzny do szpitala.

Na miejscu zdarzenia policja zabezpieczyła bron czarnoprochową. Na taką nie jest wymagane pozwolenie. Z naszych ustaleń wynika, że nikt nie ucierpiał, a mężczyzna był w mieszkaniu sam – dodaje funkcjonariuszka.

Nie można obecnie stwierdzić co kierowało jego zachowaniem, ani czy był pod wpływem jakichś środków odurzających. Na wielu prywatnych profilach można zobaczyć film obrazujący już interwencję Policji, gdy wyprowadzają mężczyznę.


💸 Wspieraj nasze media na Patronite
https://patronite.pl/wlubuskie

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA KROSNO ODRZ.

Krosno Odrzańskie
zachmurzenie umiarkowane
29.6 ° C
29.9 °
27.8 °
40 %
3.9kmh
71 %
pt.
30 °
sob.
22 °
niedz.
23 °
pon.
22 °
wt.
26 °

NAJPOPULARNIEJSZE