sobota, 25 marca, 2023
Strona głównaWiadomościKrosno OdrzańskiePolicjanci, uczniowie i nauczyciele zbierali dary dla uchodźców z Ukrainy

Policjanci, uczniowie i nauczyciele zbierali dary dla uchodźców z Ukrainy

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Krośnie Odrzańskim oraz uczniowie i nauczyciele Szkoły Podstawowej w Radnicy zbierali dary dla uchodźców z Ukrainy.

Policjanci krośnieńskiej komendy wraz z uczniami i nauczycielami Szkoły Podstawowej w Radnicy włączyli się w zbiórkę najpotrzebniejszych rzeczy, które przekazane zostały przebywającym na naszym terenie uchodźcom oraz trafią bezpośrednio w objęty wojną rejon na Ukrainie. Zaangażowani w pomoc mundurowi, zapewnili że nie była to ich ostatnia zbiórka.

W całym kraju trwa wiele zbiórek i akacji organizowanych na rzecz uciekających przed wojną obywateli Ukrainy. W pomoc uchodźcom włączyli się także policjanci i pracownicy Komendy Powiatowej Policji w Krośnie Odrzańskim, którzy wspólnie z uczniami i nauczycielami Szkoły Podstawowej w Radnicy zorganizowali zbiórkę najpotrzebniejszych rzeczy.

Zgromadzono między innymi żywność, odzież, środki medyczne i opatrunkowe, środki czystości i higieny osobistej oraz zabawki, które za pośrednictwem dzielnicowych dostarczone zostały w kilka miejsc.

Zgodnie z zapotrzebowaniem we wtorek (15 marca) rzeczy trafiły do osoby koordynującej na terenie miasta i gminy Krosno Odrzańskie dostarczanie darów rodzinom z Ukrainy, do ośrodka wypoczynkowego w Kołatce, gdzie zapewniono uchodźcom bezpieczny azyl oraz do Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Bobrowicach, którzy zebrane rzeczy przekazują bezpośrednio w objęty wojną rejon na Ukrainie.

Zaangażowani w pomoc mundurowi, zapewnili że nie była to ich ostatnia zbiórka. Informowani o bieżących potrzebach będą nadal wspierać potrzebujących.


🔥 Chcesz, abyśmy dodali twój news?
e-mail: wiadomosci@smartpress.pl

✅ Chcesz, aby pojawiła się tutaj twoja reklama?
e-mail: reklama@smartpress.pl

Dyskusja (musisz być zalogowana/y na Facebooku)

- Reklama -
POWIĄZANE ARTYKUŁY
- Reklama -

POGODA KROSNO ODRZ.

Krosno Odrzańskie
zachmurzenie duże
9.8 ° C
11.8 °
7.7 °
78 %
5.8kmh
93 %
sob.
10 °
niedz.
10 °
pon.
6 °
wt.
6 °
śr.
11 °

NAJPOPULARNIEJSZE